Jump to content

(V) AMALIA - 0760918768 Bloom Bank - Unirii


Guest falcao.valy
 Share

Recommended Posts

Guest falcao.valy

  Salutare tuturor,

Ieri am avut deosebita placere de a o vizita pe Amalia - tel : 0765998516 ( 0765.998.516 ). Locatia binecunoscuta : Bloom Bank - Unirii.

Sunat in jurul pranzului si programat pentru mai pe dupa-amiaza. Ajuns la apartament , intru si imi deschide Amalia. Fata este inalta , cam 1.78 pe tocuri ( in jur de 1.73 fara tocuri ) , slabuta, slim ( dupa standardele mele arata bine, iar eu sunt un tip pretentios ) , frumusica la fata , sani micuti nr2 , dar placuti,  par saten , craci misto lungi . M-a primit toata numai zambet , sunt convins ca ne-am placut reciproc facand acel click despre care se tot vorbeste.

Actiunea a debutat cu un FK furibund din partea mea ( mi-a si zis ca am luat-o prin surpridere, fapt care m-a incitat si mai tare ) , intretinut sustinut si de ea , continuat cu rontait sfarcurile sanilor ei micuti si apoi gustat din savarina adanc cu limba ( nu permite degete inauntru atragandu-mi discret atentia in acest sens ) , faza la care s-a excitat teribil ( se vedea ca ii place la nebunie ). Schimbam si incepe Amalia sa ma sarute pe corp , si coborand in jos ajunge acolo unde trebuie si incepe fratilor fata un oral , evident neprotejat ,  de mare senzatie ,lent , umed , lins pe toate partile + zonele adiacente cu atentie maxima , iar cireasa de pe tort un DT fabulos ( fratilor ii place la nebunie DT -ul ), m-a uimit efectiv cat de mult o ia in gat si mai ales cat de mult o tine acolo !!! , ce mai o senzatie super . Schimbat pozitia si am pus-o in pozitia mea favorita la oral DT si anume ea cu capul in jos , si eu infigandu-i toata pula in gat pana la coaie , unde efectiv am futut-o in gat pret de cateva minute bune fara sa cracneasca si izbutind sa finalizez in pozitia asta varandu-i cred toata sperma pe gat ( nu cred ca a retinut ceva in gura ) , si am impresia ca i-a placut mult ( in orice caz nu a comentat absolut deloc , ba din contra a ras si se lingea pe botic dupa ..). Mare senzatie !

Pauza, dus , si actinunea nr.2 incepe cu un 69 superb executat de amandoi ( ea a continuat sa suga, sa linga si sa o ia toata pina la cotor cu mare placere ) pana cand i-am sugerat : totusi hai sa ne si futem . Zis si facut , monteaza prez-ul si incep in misionar ( intra sper misto pula in ea , se umezeste natural super ok ) , continuat apoi in umeri craci si ne futem in draci ( sincer mai mult m-a futut ea pe mine ) , finalizand in cele din urma glorios in preze.

La final zic : WAU , de mult un futing asa de intens si super bine executat.

Concluzia mea este una singura : de revenit 100% . Fetei ii place cu siguranta pula si ii este dedicata.

Note Amalia :

Fata - 9

Corp -9

FK -9

GFE -10

DT - 10 cu SINCERE FELICITARI !!

 

 

Halatul : 200 RON . My opinion : buna investitie !

 

Bafta a tutti !

 

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8][attach9][attach10]

post-4182-150392351101_thumb.jpg

post-4182-150392351103_thumb.jpg

post-4182-150392351104_thumb.jpg

post-4182-150392351106_thumb.jpg

post-4182-150392351107_thumb.jpg

post-4182-150392351108_thumb.jpg

post-4182-15039235111_thumb.jpg

post-4182-150392351111_thumb.jpg

post-4182-150392351112_thumb.jpg

post-4182-150392351114_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Servit de curand. Locatia e mai nou pe Decebal, aproape de Piata Muncii. Si-a schimbat si telefonul: 0760918768 ( 0760.918.768 ).

 

Deşi am ajuns acolo mai mult din greşeala (nici unul din numerele favorite nu a raspuns), am avut o surpriză plăcută. Poate şi din cauză că nu mă aşteptam la nimic bun (n-am crezut o iotă nici din recenzia de mai sus, nici din osanalele de pe nimfolabe).

 

Locaţia: un apartament de trei camere la etaj superior (intrarea la stradă, intre o bancă şi o terasă). Sunt 3 prestatoare. Bucătăria este ca un fel de "centru de comandă". Pe masă erau 3 laptopuri si nu ştiu câte telefoane. Duduile răspund la telefoane care cum pot şi te programează la cine vrei (Amalia, Oana sau Monica - parca...). Nu te trage nimeni pe pulă: cine a răspuns la telefon a anunţat din prima că ea este colega, eu am sunat numărul Amaliei, care Amalia era momentan indisponibilă pentru că.... presta.... următoarea programare liberă este pentru ora X - dacă vreau bine, dacă nu iarăşi bine. Deci, să ne inţelegem: acolo este un bordel. Însă unul foarte bine organizat, unde treaba merge unsă. 

La faţa locului am fost poftit în laborator care arăta ca la bordel. Ferestrele blindate cu nişte pături să nu pătrundă soarele, nişte lumini ambientale cu becuri roşii, foarte chioare (cât să vezi pe unde calci şi cam atât).

 

Fata: Amalia a fost surpriza plăcută. Inăltuţă (cca 173 cm), slăbuţă (cca 50 kg), sâni mărimea 1 - 1,25. Frumuşică, amabilă, zâmbitoare, pupăcioasă. Nu vorbeşte mult, nu spune prostii, nu bate câmpii. IQ peste medie. Destul de stresată să placă şi să nu deranjeze. Insă nu pe stilul ăla care te întreabă la fiecare 3 secunde dacă e bine ce face. Mai degrabă genul care aşteaptă "indicaţii regizorale". Ca să-l fac fericit pe @Gotti, aş zice chiar că "se mulează pe comportamentul clientului" - cu condiţia ca acesta (clientul) să exprime foarte clar, limpede şi cu glas tare ce doreşte şi cum pofteşte!

 

Concluzii: Eu m-am simţit bine. Mie Amalia mi s-a părut o fată cu foarte mult bun simţ pe care nu m-am aşteptat să o găsesc într-un asemenea aşezământ. Abordarea este atipică. Arată şi se poartă ca o colega de facultate cu care ai o aventură. O vad mai degrabă prestând singură pentru un număr (din ce în ce mai) restrâns de confutăcioşi.

 

Cordial,

 

TomaDaniel     

 

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu inventii.... Doar delir cu ochii larg deschisi, in stil nimfolabar - stii tu, baietii aia de vizavi care povestesc despre orice futai ca si cum n-au mai vazut pizda in viata lor pana atunci...

In plus, tu si cu mine nu prea futem in aceleasi segmente de piata asa ca de aici si reticenta...

 

Cordial,

 

TD

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Am vizitat o si eu pe Amalia,de curand.

 

LOCATIA ,pe Decebal,  foarte ok,cocheta, semiintuneric ce da un aer de intimitate

Amalia        foarte draguta, slim, inaltuta, sani nu f mari dar frumosi si fermi, o prezenta f placuta, intr un cuvant

PRESTATIA  excelenta. GFE maxim, FK initiat si intretinut non stop, receptiva, participativa, etc. totul la superlativ

CADOUL    200 LEI/ORA, ORAL NEPRO,NORMAL, FK, CUNNI, ETC, 2 FIN.

 

 

Cu siguranta una din cele mai bune variante in acest moment. O propun pt RTH!

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Si mie se pare de RTH din punct de vedere al serviciilor. FK si CIM de mare amploare. Prestatia de la bine in sus si de fiecare mai bine. Locatia insa nu ma da pe spate (intunericoasa :) ) si nu imi insipra senzatia de curatenie. La ultima vizita (anul trecut) in baie era patinoar si, fiind cel putin 3 in locatie, am stat la coada la baie si, culmea ghinionului, la plecare am fost ultimul cand ma chiar grabeam. Nici in prosoape nu am avut mai mare incredere.

Intr-o locatie si o organizare ca la Vogue ar fi o combinatie de mare amploare. Nici locatia precedenta - Bloom Bank - nu era stralucita (acolo era bezna cumplita in miezul zilei de la geamurile baricadate temeinic) dar parca nu era nici asa vanzoleaza si era putintel mai curat.

Link to comment
Share on other sites

Guest albandi

...si se facura cinci!

sunt mare fan, inca de pe cand actiona la Blom Bank.

Faptura remarcabil de decenta pentru bransa, oral cu totul deosebit ca tehnica si performante.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...