Jump to content

Bruneta 0736878637 Baba Novac


tommy_boy
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Tommy  - asta inseamna ca e disponibila doar seara? ce orar de lucru ti-a indicat?

 

ms

 

sent via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@ steroidu

 

sincer nu am intrebat ce orar are ,

eu eram prin zona dristor (cred ca era ora 16) cand am sunat si mi-a zis ca nu poate atunci  si sa  sun mai tarziu , probabil astepta pe cineva la ora aia

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Detalii telefonice: Adela 20 + Lori 20. Locatia vis-a-vis de restaurantul Rucar, program intre 08.00 si 22.00 (dimineata nu au raspuns niciodata la tel). Adela fara CIM, colega nu stie daca face, din spusele Adelei.

Destul de poticnita la telefon, a tot trebuit sa repet intrebarile. Nu le-am intrebat de lesbi si nici de preturi, ca abia m-am inteles cu ea la tel.

Fara CIM eu nu bat drumul pana acolo.

Spor!

 

Link to comment
Share on other sites

cunosc fata inca de cand activa in zona campia libertatii,au mai stat si pe la tineretului ,cateva pustoaice de liceu puse pe facut bani .lori cred ca e noua ,nu o recunosc din poze.adela arata bine, tate mari si rotunde .prestatia nu se ridica la acelasi nivel ,oral stangaci cu dinti la greu si nu se rupe in efort cine stie ce la normal .no fk,no cim ,parca nici oral neprotejat nu a vrut sa-mi faca la prima vizita .merge daca ai chef sa arzi o pustoaica pe bani putini,daca vreti prestatie si transpiratie din partea fetei,recomand altceva .io luam cate o ora de obicei dar accepta si 50 lei/fin .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...