Jump to content

masaj Drumul Taberei 0723720849


kom
 Share

Recommended Posts

MASAJ profesional, ofer masaj de relaxare, intretinere, capilar si facial. Exclus sex. Zona Drumul Taberei. Va astept pentru o ora de relaxare prin masaj. Pentru masaj zona inghinala si prostata 80 ron, 20 Sep 14:24 0723720849 ( 0723.720.849 ) 60 L ora

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

 

 

A fost cineva ?

post-3440-15039236621_thumb.jpg

post-3440-150392366212_thumb.jpg

post-3440-150392366214_thumb.jpg

post-3440-150392366217_thumb.jpg

post-3440-150392366218_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut Pazzo,

 

Cateva intrebari pentru tine:

1. unde anume in Drumul Taberei salasluieste mai exact domnita?

2. ce a cuprins masajul nu atat de spectaculos de l-ai notat cu nota 5?

3. de ce daca masajul nu a fost spectaculos i-ai dat totusi 100 de lei cand fata cere 80 de leuti pentru finalizare?

4. s-a dezbracat la finalizare?

 

Seara buna!

Adrian

Link to comment
Share on other sites

salut,

lucreaza pe linea de tramvai 41 langa plaza apropiere este o biblioteca sta la etaj 7

cam murdar cu sticle de cola si de apa pe jos.

doamna respectiva a stat imbracata la sedinta a masat penisul +laba mecanica.

am dat 100 sa numai astept o eternitatea pt 20ron.

 

 

nota mea pt ia in asamblu 5

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Vad ca doamna a revenit cu anunt dupa aproximativ un an.

Poate calitatea serviciilor a crescut la fel ca parul dansei :)

 

Masaj, ofer masaj de relaxare, intretinere, capilar si facial. Exclus sex. Zona Titan. Program 10.00-18.00. 24 Sep 11:50

0723720849 ( 0723.720.849 )

Bucuresti

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MASAJ, ofer masaj de relaxare, intretinere, facial si capilar. Exclus sex. Zona Titan, 0723720849 ( 0723.720.849 )  PRESTARI SERVICII diverse pentru 70 lei ora.

Poze false??? ;D Acelasi numar de telefon, insa poze diferite. :o Este una si aceiasi persoana? :rolleyes: ::):rolleyes: Practica asta cu schimbatul telefoanelor si a pozelor trebuie combatuta. :'(

Stie cineva raspunsul la intrebare?

zz2.jpgzzs3.jpgzzz1.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Salutare

 

Am fost eu la donsoara , undeva pe la Trapezului bloc nou apartament curat pozele sunt ale ei

Masaj relaxare ok, la partea de finalizare am inceput sa o ating, usor am dezbracat o de tot , corp frumos sanii nr 2-3 , pasa epilata, per total foarte curata

Actiunea a fost fara sex dar am pus o in toate pozitiile am atins o si cu pula un pic pe la pasa dar fara sa intru , cunilingus FK

Una peste alta a foarte bine

Halatul 100

De revenit cand ai chef de putina joaca fara sex

Nu stiu daca reactioneaza la fel cu toata lumea , nu am vb deloc la inceput despre actiunea initiala, a venit la momentul cand a pus mana pe gogu

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Salut

 

A mai fost cineva la doamna?

Am incercat sa vorbesc cu ea dar nu am reusit sa o prind la telefon deloc .

Am incercat si pe SMS si a zis sa revin a doua zi cu telefon dar  nu a mai raspuns.

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am fost cand era in Taberei,permisiva,masaj+finalizare,iti spune ca o poti atinge.La dusul de dupa,m-am uitat in cosul de gunoi din baie,am ridicat capacul sa arunc guma de mestecat si am vazut ambalaje de prezervativ.

Link to comment
Share on other sites

Am bifat si eu la duduie. Ca si zona undeva pe langa piata Trapezului , te indruma si ajungi relativ ok. E un ansamblu de locuinte noi si din ce am inteles tot acolo si locuieste. .

 

Masajul se executa pe masa de masaj si daca stii sa te comporti sant permise si atingerile. Ca si fizic e ok , ai pe ce pune mana.

 

locatie 7 , ptr unii poate parea incomoda zona

masaj relaxare 8

GFE 9 , devine prietenoasa in timp

FK  nu serveste

 

Halatul 100ron

La final se face si finalizare manuala. Nu am insistat cu sexul fiind vb de prima vizita dar pe viitor am sa incerc mai mult tinand cont de ce a spus colegul arai-star .Mie mi a placut ca si femeie , poate am noroc si o mai prind la telefon.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

am vizitat doamna in locatia din titan/trapezului. mi-a placut si mai revin.

 

masajul bun si destul de "apasat" cam cel mai in forta simtit de mine pana acum. nu are o tehnica deosebita dar e ok. finalizarea ad labam placuta - doamna nu se grabeste si maseaza organul delicat fara sa forteze finalizarea. o sa revin pentru ca am inteles ca se poate si ceva mai multa actiune. fiind prima data nu am incercat nimic....

 

tarif 100 leusteni ora

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zona Trapezului. O zona de blocuri noi construite pe partea dreapta cum mergi spre Constanta. Permite mai mult decat masaj. Masajul OK, Accepta limbi pe canapeaua de langa masa de masaj. Anuntul ei mai apare, rar, In AT.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, cristman said:

Zona Trapezului. O zona de blocuri noi construite pe partea dreapta cum mergi spre Constanta. Permite mai mult decat masaj. Masajul OK, Accepta limbi pe canapeaua de langa masa de masaj. Anuntul ei mai apare, rar, In AT.

vorbesti din experienta sau asa ai auzit tu ca accepta limbi? ca descrierea locatie e departe de adevar si una peste alta nu aduci nimic nou.

astept opinii de la cei care au vb telefonic macar cu ea de curand.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@simplu: cred ca putem folosi un ton mai prietenos.

@cristman: da-ne mai multe detalii despre vizita, ce se poate si ce nu, stii tu: Sfanta Treime: Fata, Locatie, Prestatie + Pret. Mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...