Jump to content

(V) Cristina Masaj doamna Sala Palatului - Campineanu 0753.469.292


kindervondick
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

Sunat si primit urmatoarele detalii: masaj relaxare, program L-V 15:00 - 20:00, cu finalizare prin tehnici. Conversatia a fost placuta.

 

Programat vizita si ajuns la masaj fara dificultati. Locatia: unul dintre blocurile vechi de pe Campineanu (vis-a-vis de NOVOTEL). Garsoniera este curata, acces la baie(dar eu facusem dus acasa).

 

Cotizatie 100 lei.

 

Doamana are cam 40+ de ani, cam 1,60 inaltime, subtirica, roscata cu parul strans in coada si curata. Chipul este senin si placut, lafel si vocea si stilul de conversatie. Parul roscat imi aduce in minte ceva trasaturi dálelalte, insa nu de ocolit. Corpul este placut, bine conturat cu sani nr 3 zic eu, lasati de varsta.

 

Masajul se face pe masa de masaj. Masaj bun spre foarte bun. Vestimentatia de lucru este un halat de medic mai largut care ii acopera un pic funduletul. La finalizare am indraznit doar sa o rog sa se dezbrace, lucru care s-a si intamplat, ramanand doar in niste chilotei. In timpul finalizarii manuale am masat sanii doamnei, sani care sunt placuti la atingere, cu sfarcuri excitabile. Masajul aplicat sanilor doamnei parea ca o incanta destul, parea. Nu am indraznit sa cer mai mult la prima vizita, poate exista domni care sa ne ajute cu mai multe detalii.

 

Recomand pentru masaj.

 

Toate bune,

Link to comment
Share on other sites

...

Doamana are cam 40+ de ani, cam 1,60 inaltime, subtirica, roscata cu parul strans in coada si curata. Chipul este senin si placut, lafel si vocea si stilul de conversatie. Parul roscat imi aduce in minte ceva trasaturi dálelalte, insa nu de ocolit. Corpul este placut, bine conturat cu sani nr 3 zic eu, lasati de varsta.

...

Vestimentatia de lucru este un halat de medic mai largut care ii acopera un pic funduletul

...

 

@kindervondick, confirmi similtudinea 100% a personajului real cu cel ce apare in poza?

 

 

 

[attach1]

post-2650-150392367129_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare

 

Am fost si eu la doamna vis a vis de Novotel

poza reala ,masaj ok , cand a ajuns la gogu am

pipait o putin pe sub halatul alb am umblat si sani

pana s a ajuns la un oral foarte ok, ne am mutat in pat

dar sa lasat numai cu oral, normal nu prea face de aceea nu avea

nici prezervative dar a ramas ca data viitoare daca vrea sa aduc eu

Halatul 100 ron

Locatia ok garsoniera pe masa de masaj pune hartie

de unica folsinta

Nu e mereu in locatie are ceva serviciu in alta parte

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

Vizitat din nou aceasta doamna la masaj. Masajul bun in continuare. Nu am atins performanta lui Axion inca, poate nu sunt suficient de fermecator :)

 

Merita vizitata pentru masaj.

 

Toate bune,

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Finalizarea a fost orala fara prezervativ

Normal nu am facut

Ultima oara am sarit peste masaj

Doar oral

50 ron

E cam timida la inceput dar face un oral f bun

 

Merci

Link to comment
Share on other sites

Da eu am trecut de pe masa de masaj in pat unde accepta orice

daca ai prezervativ face si normal , i am bagat doua degete in pasarica si se excitase bine de tot dar

nu am avut prezerv si am ramas la oral bine executat

 

Merci

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dupa cateva incercari esuate de a ajunge la ea, am reusit aseara.

 

Tipa nu arate cine stie ce, este o doamna (casatorita, avea verigheta pe deget) comuna ce o intalnesti pe strada.

Masajul facut a fost unul foarte bun din punctul meu de vedere (nu prea am cu ce compara foarte mult ca nu prea am fost pe la masaje), chiar daca nu a a fost unul erotic ... a insistat in zona gleznelor, pe picioare si mai ales in zona gatului.

 

Iara finalul a fost pe fata ce a culminat cu o finalizare orala, un oral foarte bun, pot spune ca si-a dat interesul, s-a jucat cu limba pe acolo si a inghitit tot.

 

ce mi-a placut foarte mult au fost sanii ce erau draguti si cu niste sfarcuri foarte erectile, iesite in afara mult, de puteau sustine sigur un prosopel de ele !!!

 

Cotizatia 100 ron.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[ot]recenziile m-au facut sa-mi fac o programare la dansa. Din nefricire[/ot] sun de vreo 3 zile la diferite ore ale zilei. Nu raspunde. [ot]E asa de ocupata? Sau imi dati voi vreo idee cum sa dau mai usor de ea![/ot]

Link to comment
Share on other sites

        Salutare.

        Sunt Doamna(din) Campineanu, si doresc sa fac cateva ,,destainuiri,, Pentru inceput, multumesc lui kindervondickr pentru ,,promovarea,, pe acest forum :-*,deh, m-a facut V.I.P!!! Glumesc. Recunosc, a fost oarecare activitate mai intensa,dar,unele dintre ,,aprecierile,, postate aici pot spune ca mi-au facut mai mult rau decat bine.Dar........asta este. Tin sa multumesc celor care au crezut in mine si mi-au fost alaturi in aceste momente.  Nu doresc sa fiu iubita si venerata de toata lumea,nici nu se pune problema. Fiecare are gusturile si nevoile sale. ,,De gustibus non est disputandum,,. Doresc doar sa fiu lasata sa fac ceea ce-mi place,masajul(bunicel,zic eu.oricum,imi dau toata silinta sa multumesc pe majoritatea).Mai este un lucrul la care tin  sa-mi fie respectata intimitatea!!!! Eu am oferit si ofer tuturor acest lucru. Respect pe fiecare dintre voi,cei care veniti si acelasi lucru doaresc si eu. Multumesc. In rest,va astept cu drag la un masaj,o conversatie placuta dar mai ales la multa caldura sufleteasaca. Si pentru ca se apropie Craciunul,vreau sa va urez tuturor un Craciun fericit alturi de cei dragi,sa fiti sanatosi,fericiti,liniste si pace sufleteasca!!!!! Va pup dulce!!!! :-* :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

Multumim frumos ! Aceleasi ganduri bune ti le adresez si eu . O intrebare te rog frumos : dupa masaj , mai este posibil si altceva suplimentar ? Cred ca intelegi la ce ma refer . Personal, nu sunt fan Masaj , dar Masaj combinat cu acel ceva mai placut ma intereseaza . Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru calitatea serviciilor oferite, eu caut masaj si senzualitatea, doar atat (daca citesti recenziile mele iti dai seama cam ce ma intereseaza).

 

 

Am incercat in ultima vreme sa te contactez. Telefonul suna si atat. A fost o perioada de pauza? Erai prea aglometara? Nu doreai sa-mi raspunzi? Cand te putem contacta?

 

 

Multumesc si sper intr-o cat mai rapida intalnire.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vizitat doamna, ce se numeste Cristina, conform declaratiilor ei, acum vre-o zi sau doua.

Locatia: o garsoniera in blocu de pe Campineanu, langa B1 TV, blocull in care au activat si multe alte faimoase dame de pe acest forum.

Cristina: o doamna pe la 45 de ani, mignona, bruneta, cu o fata simpatica. Costumul de lucru: faimosul halat alb si niste papuci imblsniti inalti pana peste glezne..

Actiunea: am inceput un masaj cu un ulei onorabil. Masajul a debutat cu mine pe burta si dama la un picior al meu. A continuat cu celalt picior, fundul si apoi spatele. M-am intors, ca micul pe gratar, la semnul Cristinei. A continuat cu piciarele si a continuat cu trunchiul si mainile. Apoi am fost informat ca madajul s-a incheiat. Am rugat-o sa continue si s-a conformat. Am rugat-o sa isi dea jos halatul si s-a executat. Asa am admirat si masat sanii frumosi (sfarcurile sunt de asemenea frumoase). Tot cu aceasta ocazie am putut sa ii observ burtica un pic deranjanta dupa gustul meu. Am finalizat pe propriul meu trup diafan mangaiat, sarutat si strans in brate de Cristina. Impresia a fost ca s-ar putea mai multe, dar eu nu mi-am dorit mai mult acum. Poate o data viitoare...

 

[OT]Sunt o picatura de mustar...[/OT]

 

Link to comment
Share on other sites

Revin, pentru ca nu pot sa nu ii raspund lui Grizo Boy la intrebarile pe care abia acum le vad...

 

Inteleg ca a aparut un nou star in domeniul masajului combinat cu  sex sau invers.

Nu este vorba de un star ci de o impresie falsa. Incerc sa explic mai jos.

 

Apropo, cum se numeste simpatica maseuza ?

Se recomanda Cristina. Sau cel putin asa mi-a zis mie.

 

De  fapt  care este explicatia pentru  faptul ca are atractie atit de mare ?  Masaj + sex + atmosfera + energie pozitiva sa fie oare motivele ? 

Rog pe cineva care a fost recent pe acolo ( de cind  i-a crescut cota si este in asecensiune ) sa ne relateze cu detalii ce si cum.

Nu cred ca este vorba de o atractie atat de mare cat de un program destul de scurt. Cristina merge la job dimineata, iar dupa-amiaza isi completeaza veniturile si isi satisface (banuiesc, macar in parte) anumite nevoi nesatisfacute acasa.

Masajul efectuat este unul onorabil. Adica eu nu ma plang - a fost ceea ce am asteptat: un masaj simplu, de relaxare, fara prea multe artificii.

 

Tinand un pic cont de ce a spus ea,

unele dintre ,,aprecierile,, postate aici pot spune ca mi-au facut mai mult rau decat bine.Dar........asta este.

inclin sa cred ca face oral si/sau normal cu cine ii place si nu vrea sa fie presata in aceasta directie. Aceasta impresie m-a facut sa nu vreau mai multe decat ce mi-a oferit ea, dupa finalizarea masajului. Daca incerca mai multe, poate as fi acceptat, dar nu imi doream.

 

Sper ca am reusit sa lamuresc un pic lucrurile. Daca nu... pot sa reformulez; just ask for!

 

Link to comment
Share on other sites

        Buna seara dragilor.Hai sa mai lamurim umpic lucrurile. Deci,nu doresc sa fiu,sa devin nici star,nici vedeta,nici......nici....doresc sa fiu doar o persoana care incearca sa va ofere cu mult drag o clipa de rasfat,umpic de liniste si detasare de treburile cotidiene. Vreau si incerc sa multumesc cat pot de mult pe fiecare. Sincer,nu ma deranjeaza criticile nimanui,eu le iau ca pe un lucru bun in incercarea mea de a face cat mai bine cu putinta totul.Asa ca astept sugestiile voastre dar si reclamatiile. ;D

        Dragul meu Nick Name,tin sa te dezamagesc in privinta faptului ca am oarece "lipsuri" acasa,ceea ce-ti trece tie prin minte nu-mi lipseste,alte lucruri lipsesc. In ceea ce priveste intamplarea de mai sus....a fost o intamplare,intamplatoare intamplata intamplator.Am "platit" cu varf si........GATA. Asa ca,de acolo,de la masaj,eu vreau sa-mi iau doar multumirea ca am reusit sa fac persoana care a fost la mine sa se simta bine si sa-i faca placere sa revina.Asa ca,in aceasta privinta(a masajului) puteti sa-mi spuneti ce doriti sau nu,ce va face palcere.Eu pot sta o ora intreaga sa va masez.......degetul mic, daca asta doresti. Ma "mulez"pentru fiecare cilent asa cum doreste. In privinta numelui,nu te-am mintit,asa ma numesc.

        Stimabilului domn realmcsar,pot sa-ti spun doar atat,pun mult suflet si pasiune in ce fac. Senzualitate............depinde de fiecare cum o priveste. Depinde si de tine ca om. Am observat un lucru,citind ce mai scrieti voi.S-ar putea sa supar dar imi cer anticipat scuze. Aveti tendinta de a critica aspru pe cale care nu va ofera aceleasi servicii(de aceiasi calitate) cum i-au fost oferite lui X sau Z. Nu intelegeti un lucru,ca si voi, si noi avem dorintele,placerile si afinitatile noastre fata de o anumita persoana. Nu aruncati cu pietre asa de repede. Fiecare,la un moment dat isi va gasi persoana care sa-i ofere ce cauta.Nu poti face totul perfect pentru toata lumea. Nu ai cum.Iar sa faci doar de dragul de a face......eu zic ca nu are rost.

Sa nu crezi ca  nu vreau sa raspund la tel.dar eu in timpul orei de masaj nu raspund,nu este frumos fata de cel care a venit sa se relaxeze.Regret ca este mai complicat dar.......poate.........intr-o zi.......cu soare ne vedem!!! :-*

            Va multumesc pentru timpul acordat si va astept cu drag pentru a va oferi putina liniste intr-o lume............nebuna,nebuna. O seara minunata. :-* :-* :-*

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am citit recenziile colegilor de pasiune si am hotarat ca merita o incercare.

Informatii despre loc: ultracentral, str. Campineanu, in lateral la hotelul Novotel

Modalitatea de contact (telefon): 0753469292 ( 0753.469.292 )

Detalii despre intalnirea efectiva (descriere):

Am sunat-o dimineata dupa ora 10 (de cateva ori am ascultat un mesaj pe robotul telefonic) si dupa ce i-am auzit vocea CRIST-al-INA am stabilit pentru ora 16. Cred ca merge programarea si cu sms daca te cunoaste deja.

Am ajuns pe jos m-am mai plimbat prin jurul blocului pentru ca m-a rugat sa o mai astept sa daca un dus.

Parcare este posibila cu plata in spate la Novotel sau in parcarea de la Novotel.

Acces se face prin gangul dintre blocuri in spate la B1tv, intrare fiind asistata doar de interfon fara portar. 

Prima impresie: potrivita de inaltime si draguta la fata

Aspectul fizic:

- peste 40 declarati, inaltime 1,62 si 58kg, sani lasati putin nu foarte mari dar foarte interesanti mai ales sfarcurile, fata zambitoare, par negru strans in coada, halat alb cu capse, sosete negre in picioare. Am remarcat unghiile de la maini taiate foarte scurt detaliu care mi-a aratat ca este profesionista (nu imi doream o frecangeala cu ulei si tate).

- dantura impecabila

- mod de a vorbi si de a se purta cu clientul: foarte politicoasa, stie de gluma, vesela, destul de prietenoasa daca vede ca nu esti mitocan.

Loc:

- garsoniera mica, draperii trase, un pat mare pe colt, birou cu desktop, masa de masaj cu cearceaf de hartie, un dulap si o alta masa pe care sunt cele necesare pentru masaj, un scaun la birou si un taburet.

- pentru ambianta a aprins niste betisoare parfumate si cateva lumanari, muzica de relaxare de pe internet cantata de calculator, semiintuneric, atmosfera cautata de relaxare

- sta singura

Serviciile prestate:

- masaj profesional de intretinere si relaxare cu sau fara finalizare prin tehnici de masaj.

- nu am discutat ce nu accepta.

Prestatie/Desfasurarea actiunii:

- mi-a spus ce face adica masaj si finalizare prin tehnici de masaj si m-a invitat la dus

- m-am dezbracat si mi-am pus hainele pe scaun

- m-am dus la dus in baie, dupa ce am primit un prosop de buna calitate si curat. Baia este curata dar nu este renovata de curand, geluri de dus la indemana neindoite, apa de gura, chiar si deodorant masculin

- ea nu a mai facut dus ca facuse inainte ca deaia am mai dat o tura pe afara.

- m-am pus pe burta si mi-a pus un prosop pe spate, m-a intrebat cu ce vreau sa imi faca masajul (crema, ulei) si am lasat-o pe ea sa aleaga si a inceput sa imi faca masaj pe piciorul drept  si apoi pe cel stang continund cu talpile si apoi spatele si ceafa. Inainte de talpi mi-a  intrebat daca ma gadil. Nu ma gadil. Dupa ce m-am intors a inceput sa ma maseze pe piept si gata. Nu am indraznit sa zic nimic de finalizare pentru ca chiar nu mi-o doream. Ma simteam relaxat si in acelasi timp revigorat. Cand m-am dat jos de pe masa simteam ca pot sa sar in sus. Cristina a zambit cand i-am spus cum ma simt.

- m-am dus la baie sa mai fac un dus si am rugat-o sa ma stearga pe spate desi nu prea era nevoie pentru ca cearceaful de hartie absorbise uleiul sau crema ca habar n-am cu ce m-a dat.

- m-am imbracat rapid pentru ca deja se facuse cam tarziu si din respect pentru cel ce urma ca sa nu astepte.

- m-a condus pana la usa si m-a pupat pe obraz.

Locul este curat si ingrijit. Cat am stat la masaj au sunat telefoanele in draci dar nu a raspuns. Pana la urma le-a trecut doar pe vibratii si au zbarnait pana au cazut pe jos.

Programul de lucru este 14/20. Se poate aranja si mai devreme iar daca cineva doreste lucreaza si sambata.

Tarifarea este 100 de lei ora, bani neceruti si pusi de mine pe un raft inainte sa inceapa masajul ca sa stau linistit

Concluzia finala: masajul foarte bun, m-am simtit tonifiat. Pana una alta o recomand pentru masaj. Eu altceva nu am vrut de data asta.

post-7795-150392372517_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Futuloiu changed the title to (V) Cristina Masaj doamna Sala Palatului - Campineanu 0753.469.292

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...