Jump to content

COSMETICA barbateasca, pensat, epilat, masaj facial, relaxare.0768.360.640


sensunic
 Share

Recommended Posts

salutare,

 

acum vreo 2 sapt. am trecut pe la domnisoara, in primul rand pt epilat si apoi de ce nu un masaj de relaxare. epilatul este la preturi decente si-l executa cu pricepere si rabdare,chiar merita daca sunteti in cautare de asa ceva. in schimb masajul este destul de slabut si scump - 100 leuti, nu intra decat celebra finalizare manuala, care nu ma atrage si pe care,spre surprinderea d-rei am refuzat-o.

locatia este pe la mosilor,in spate la pizza hot,apartament micut,insa ingrijit.

 

 

0768.360.640 0768360640

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

am fost la doamna are in jur de 35 de ani pt un masaj . tipa arata bine mie mi-a placut un pic plinuta satena sani draguti , maricei , locatie pe mosilor colt cu eminescu in spate la pizza singura in locatie . masajul intradaevar slabut deacea m-am si enervat un pic si am ajuns sa-i fac eu masaj sa-i arat cum e face dar spre surprinderea mea tipa a intrat in transa era atat de satisfacuta de masaj incat nu am vrut sa-i stric placerea si uite asa i-am facut eu ei masaj patind tot eu :) :) :) . cei drept la sfarsit m-a rasplatit su un numar total .oral ok in limite rezonabile restul slabut e un fel de lasa-ma sa te las dar am  fost destul de multumit avand in vedere ca ma aprinsesem rau . o sa mai revin pentru a vedea daca are si alta atitudine pt ca e destul de placuta si ca aspect si in ea ce priveste conversatia . acum trageti si voi concluzii gusturile nu se discuta

 

am uitat sa mentionez isi spune Roxana

Link to comment
Share on other sites

Am fost ieri sa vad despre ce este vorba. De fiecare data cand am sunat pana sa stabilim la ce ora sa ne vedem,se auzeau si alte voci pe fundal. Persoana s a recomandat la telefon a fi Roxana.

Intr adevar locatia este la inters Mosilor cu Eminescu . Aici am fost  intampinat de o persoana blonda, plinuta,  mica de statura si cred ca in jur de 40 de ani ca varsta. Daca nu poate chiar mai mult.Am apucat sa trag si putin cu ochiul inauntru si intrucat nu ma atragea nimic din ce am vazut m am hotarat sa nu raman. Intr adevar cand am ajuns tipa era singura in apartament. Acum din ce am citit ce au scris si ceilalti ma gandesc ca poate nu e aceeasi persoana si sunt mai multe prestatoare. Nu stiu ce sa cred. In fine, timp pierdut pe o caldura insuportabila. Tipa la un moment dat vorbea cu mine cu  "ma" , de ziceai ca ne cunoastem de o viata. 

Link to comment
Share on other sites

Am fost de cateva ori la Roxana si confirm ca ea este. Lucreaza ca asistenta si daca se aud voci in fundal la telefon atunci inseamna ca e la lucru. Altfel sta singura. In privinta masajului, intr-adevar f. slabut, dar la 50 lei nici n-am avut pretentie la altceva. De alte "servicii" nu m-am interesat, nefiind chiar pe genul meu. Locatia e curatica, cu multe chestii de feng-shui prin casa. Poate am sa revin daca mai ajung prin zona, desi Babylon Massage avand locatia chiar vizavi mi s-ar parea o alegere mai atractiva (ce-i drept, si mai scumpa).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...