Jump to content

masaj relaxare 0734714391


varud76
 Share

Recommended Posts

Din acelasi ciclu: 

MASEUZA cu experienta in arta masajului, terapeutic de relaxare, anticelulitic, reflexoterapeutic am masa de masaj

0734714391 ( 0734.714.391 )

 

Doamna,singura intr-un apartament inchiriat pe soseaua Berceni,in zona pietii,etaj 10,arata bine pentru cei 42-45 ani,corp numai fibra,

face doar masaj de relaxare/intretinere,foarte bine facut,pe masa de masaj,fara zone intime.

 

Pentru masaj merge 100%,pentru altceva nu cred,chit ca eu a-s incerca,la ce corp are.

 

Varu,

de pe front

Link to comment
Share on other sites

Am sunat si destul de reticenta mi-a comunicat ca se poate si masajul zonelor intime dar doar cu mainile pentru un supliment de 20 lei la pretul de baza adica 80 lei... super :)

 

locatia este cea descrisa de colegul varud76 si este curata, gresie peste tot cu masa de masaj in hol langa o masuta cu tot felul de uleiuri. doamna e singura in locatie sau asa mi-a lasat mie impresia si se prezinta foarte bine la cei aproximativ 50 ani pe care ii estimez eu.

 

masajul bun spre foarte bun, are maini puternice si chiar m-am simtit bine desi nu prea m-a masat deloc pe maini si la piept nu a mai ajuns - probabil depaseam timpul alocat de o ora. masajul erotic chiar a fost masaj e drept nu foarte lung ca durata dar cu mult peste obisnuita laba uleioasa pe care o primesti prin alte parti si dupa finalizare m-a curatat foarte delicat cu servetele umede si uscate - o atentie pe care nu am primit-o prin alte parti. la baie nu am fost invitat nici la venire nici la plecare dar nici eu nu am cerut fiind practic vecini am facut 2 min pana acasa. ca o mica ciudatenie m-a pus sa dau jos ceasul, lantul de la gat si sa dau telefonul pe silent.

 

 

 

pret 100/ora dupa parerea mea foarte bine investiti - eu unul sigur mai revin.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

Colegii au prezentat corect situatia.

 

Trupul doamnei, intr-adevar, este exemplar pentru varsta ei.

Masajul bun spre foarte bun, zonele intime mesate cu atentie si pricepere.

100 lei costul distractiei.

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi,

 

Am beneficiat si eu de un masaj exceptional din partea doamnei. Confirm cele spuse de colegii care au vizitat-o inaintea mea si au postat recenzii. Tipa e intr-adevar numai fibra, inalta si bine cladita. Face un masaj bun, iar finalizarea prin tehnici de masaj este de asemenea de buna calitate. Insa nu permite atingeri  de nici un fel.

 

Cele bune,

Adrian

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

ziua buna tuturor,

 

am vizitat-o pe doamna si cand era in berceni si acum in titan, masajul este f f ok,deconectant si placut.finalizare ok,fara atingeri,dar facuta la inceputul masajului,cel putin la mine.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Am vizitat-o pe dna in Titan. A fost o experienta decenta, insa e un poic ciudata si din acest motiv nu mai revin. Masajul foarte bun/placut, inclusiv zone intime si curatare delicata. Platit 100 lei penutr o ora si jumatate aprox.

Ce nu mi-a placut e usoara aronganta amestecata cu misticism si limitare. Pe scurt tipa e limitata ca si cultura/conversational, insa incearca sa para altceva. Are si aburi in cap cu energiile si campuri energetice pe care ea le simte etc. Mai si gafeaza de genul: "linisteste-te ca alfel nu putem incepe. Esti agitat si trebuie sa te linistesti ..etc". In loc dsa ma linisteasca prin conversatie si eventual masaj, ar trebui sa priceapa ca nimeni nu se linisteste daca ii tot repeti "linisteste-te". Spre final nu mi-a placut atitudinea, se protejeaza prea mult si-ti da clar senzatia ca face o chestie cu indemanare pentru bani, nu se implica si nu stie sa faca ceva personalizat.  Pentru toate astea, in ciuda masajului bun, nu mai merg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am revizitat doamna si oferta e un pic schimbata in bine si in rau in acelasi timp. Bine pt ca partea erotica e mai elaborata si dureaza mai mult si rau dpdv strict personal pentru ca masajul clasic dureaza un pic cam mult - e drept ca m-a si framantat bine bine de tot pe toate partile dar eu unul nu am rabdare sa stau 2 ore intins pe masa de masaj...pt mine ideal e undeva pe la 1.5 ore...

 

Amenda 100 ron.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Am vizitat domnita de curand,pot spune ca,dupa mine, progreseaza de la o vizita la alta.

Ultima data,saptamana asta,a facut un masaj general bun,dupa parerea mea,urmat de unul la pula foarte delicat,nu in graba,nu in forta!

 

Ca si concluzie,eu mai revin.

 

Varu

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Salutare tuturor,

 

Are cineva un alt numar de tel a domnitei? O tot sun de ceva timp si mereu e inchis.

 

Multumesc,

Adrian

Link to comment
Share on other sites

ma nu sunt sigur dar s-ar putea sa fie asta unul din numerele dansei , am fost la ea in aparatorii patriei prin spatele pietei Berceni acum 3 luni 0767467793 ( 0767.467.793 )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ma nu sunt sigur dar s-ar putea sa fie asta unul din numerele dansei , am fost la ea in aparatorii patriei prin spatele pietei Berceni acum 3 luni 0767467793 ( 0767467793 ( 0767.467.793 ) ) ( 0767467793 ( 0767.467.793 ) )

 

negativ - am sunat azi si nu mai este de actualitate...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Salutare,am fost la dinsa si acelasi tratament ca si cei ce au scris mai sus am avut si eu,nu sunt prea multe de zis dar calitatea serviciului mie mi a placut foarte mult,pina la urma mai stie cineva ceva de aceasta doamna,mai este pe piata???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...