Jump to content

Ramona - pana de curand nomada


simplu
 Share

Recommended Posts

 

MASAJ, maseuza calificata, experimentata si talentata, draguta si stilata efectuez masaj de relaxare profesional si reflexoterapie sau masaj de relaxare combinat cu masaj erotic. Exclus sex, L-D 10-20,    0721336600 ( 0721.336.600 )

Email: ramonatanase79@yahoo.com 150 lei

 

Am vb de mai multe ori cu ea pana acum dar nu ne-am sincronizat deloc - oferta pare destul de avantajoasa - 1.5 ore de masaj cu finalizare deosebita (nu clasica masturbare oferita de cele mai multe colege de bransa) - se lauda ca te poate termina cu mult pana ajunge acolo prin tehnici specifice...ma rog...

 

Pana de curand nu avea locatie dar de aproximativ 2 luni dupa convorbirea de azi are si este si ultraocupata....

 

Stie cineva mai multe sau nu - ca sa stiu daca ma mai chinui sa ajung la ea sau nu...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • simplu

    5

  • armor

    4

  • Stratocaster

    2

  • Adrian Rino

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu stiu mai multe (chiar foarte multe, dar nu pot spune tot).

 

Fata a fost candva (a se citi 2003 - 2004) una dintre maseuzele foarte bune de la Nirvana. Ca tehnica la masaj e buna, n-a uitat prea multe de pe vremea aia. E placuta ca prezenta desi fizic nu e foarte atragatoare, iar la fata as putea spune ca e chiar uratica. Nu mai are corpul de-acum 7 ani, dar atitudinea foarte prietenoasa a pastrat-o. Iar daca te place si stii ce "butoane" sa ii apesi, ti-o trage cu mare placere (atentie, nu cred ca asta e finalizarea aia prin tehnici speciale despre care vorbeste ea).

 

Simplu-le... dupa umila mea parere GO 4 IT! Nu stiu nimic de locatie si ultima oara am beneficiat de masajul ei acum vreun an, dar daca si-a pastrat naravurile d'antan (si aproape sigur le-a pastrat) minimum minimorum pe care il vei primi va fi un masaj erotic foarte bun.

 

Link to comment
Share on other sites

multam frumos de incurajari...azi la tel i-am promis ca voi fi si mai insistent...cred ca imi iau o zi liber de la job si o anunt dinainte ca nu are scapare :D

 

ps- daca stii mai multe/chiar f multe poti sa imi dai un pm si iti raman vesnic recunoscator...

 

Link to comment
Share on other sites

Da, aceasta este mandra !!

Insa, nu stiu, omule, ce spui tu acolo vis-a-vis de ti-o trage la mare arta.... Eu o vizitez regulat, de cate ori imi permite timpul si bugetul evident si sunt foarte multumit. Nu caut sex, ci doar masaj de buna calitate !!

 

Masajul e foarte bun, ambienta de asemenea, de vreo 2 luni face masaj la o locatie noua, curata, relaxanta, parfumata. E cam departe, dar merita un drum pana acolo. Prosoape curate, igiena.

 

Desi nu este vreun fotomodel,  este foarte curata, ingrijita si parfumata. Este prietenoasa si amabila.

 

Despre masaj pot spune ca e foarte bun, ata cel de relaxare cat si cel erotic. Masajul de relaxare chiar il face si dureaza aprox. o ora, nu trece peste el cum se intampla la alte saloane, in oferta carora exista doar generic.

 

Masajul erotic  nu este doar o laba trista si neconsolata. Reuseste, prin atingerile ei, sa ti-o scoale fara sa ti-o frece !! Are o atingere super fina si fara graba, iar dc esti mai sensibil, chiar te ridica pe culmile extazului, mai ceva ca o partida de sex.

 

Bineinteles, conteaza FOARTE MULT cum te comporti  cu ea !! Dc esti prietenos, civilizat, cu bun simt si ingrijit, iti va raspunde cu siguranta pe masura ...

 

Din spusele ei, isi alege clientela destul de atent si poate ca si pretul o ajuta sa tina persoanele de proasta calitate la distanta.

 

Nu face sex, dar te lasa sa o mangai,  sa o saruti, chiar si cunnilingus....

 

Ca o concluzie, merita sa o vizitati, cand are timp....e cam ocupata ce-i drept ! Dar asta e un lucru bun, zic eu, chiar isi face treaba serios si bine, pleci de la ea super relaxat si multumit. Pana la urma asta cautam, nu vreo frumusete pe care sa o luam acasa, ci un serviciu de calitate.

Link to comment
Share on other sites

In February (2011) Ramona was advertising in AT an outcall service of 2 hours of non-erotic massage at 100L. She visited me once and from what I remember she gave me a good massage and she was also a pleasant presence. I seeked her a second time but she did not answer or return my call.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

este o tzepara infecta

 

cine are chef de tzepe sau nu si-a mai luat demult poate sa apeleze cu incredere....dupa ce m-a chemat la mama dracului la confort city nu a mai raspuns nici la telefon si nici la mesaje.

 

o jigodie nesimtita

 

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat. Dar... cred ca vei fi de-acord ca nu e nici prima si nici ultima dama care da chix in ce priveste o programare. Fiecare isi mai ia ocazional cate o teapa, din pacate a cazut pe tine magareata de data asta :(.

Link to comment
Share on other sites

in primul rand sa ii iau mortii in pula lu jegosu care s-a spart la ea despre ce se discuta pe forum

 

mai jos puteti citi ce mi-a scris mandra pe mess cu precizarea ca m-am dus strict pt masaj nu pt altceva si nici o secunda nu a fost vorba de sex sau alte chestii dar cine i-a relatat ce s-a scris pe aici a avut grija sa infloreasca bine lucrurile - inca o data multa muie jegosule prost care oi fi tu

 

 

Show Recent Messages (F3)

 

ramonatanase79 is not in your contacts

Be careful when corresponding with people you don't know. Never share private information with them.

Options...Report as Spam

 

ramonatanase79: multumesc pt aprecieri...si scuza ma pt ca te am chemat "la mama dracului", scuza ma k am refuzat sa te primesc avand in vedere k stiam cine esti si ce vrei de fapt de la mine...cu sigurantza prietenul tau de pe forum ti a spus foarte multe lucruri "minunate" despre mine din vremea in care ma cunostea el de la Nirvana si faceam eu acolo tot tacamul...dar e specific...cine n ajunge la struguri, spune ca sunt acri...

ramonatanase79: oricum, sunt dispusa sa iti platesc deranjul...k sa nu ramai cu o parere atat de proasta despre o tepara infecta....multumesc de intelegere...o zi mai buna

ramonatanase79 has signed out. (10/30/2011 12:21 PM)

 

Last message received on 10/30 at 11:31 AM

Link to comment
Share on other sites

Nu este prima data cand unul dintre useri varsa tot pe la fete si aduce deservicii majore celorlalti. Dupa parerea mea imbecilul merita cu varf si indesat injuriile si nu am de gand sa le retrag. Va invit sa va puneti in locul meu si mai vedem daca aveti chef sa il luati cu binisorul pe dobitoc.

 

Ramona 99.9% NU are cont aici sau nu avea pana acum cateva zile.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vizitat domnisoara zilele trecute. M am chinuit ceva sa fac o programare, nu ne nimeream la program. Spune inca de la telefon ca nu face nici un fel de sex si spre dezamagirea mea nici la locul faptei nu schimba conditiile.

Locatia: cam departe, in Confort City, undeva pe Cheiul Dambovitei inspre soseaua de centura,  aranjata cu gust, baie ok, cu 3 geluri de dush, prosopul parea curat si mare.

Fata nu exceleaza la frumusete, dar nici nu e vreo uratenie, 32 de ani zice. M a incantat insa atitudinea ei, sigura pe ea, prietenoasa, calda. Am avut permanent impresia ca ii place ceea ce face, zambitoare si relaxata.

Masaj bun, dureaza o ora jumatate, cu tot cu cel erotic, nu se grabeste deloc, nu sta cu ochii pe ceas. Banii la sfarsit. Finalizarea a fost interesanta, are tehnica buna, precum si feelingul necesar pt masajul erotic, pe care l am regasit la putine asa zise maseuze de ocazie. Desi m a cam urcat pe pereti cu mangaieri si saruturi pe corp, cu toate insistentele mele, inclusiv cu plusat de bani, n am putut sa obtin sex. Si cum pretind ca sunt un gentleman, am fost nevoit sa i respect dorinta, caci asa cum ne place noua sa fim tratati cu un anumit comportament din partea lor, fie ca sunt maseuze sau ddc, ar trebui sa dam si noi dovada de aceeasi gentilete (cand gasim ceva mai de Doamne ajuta).

Sunt convins ca daca ar fi fost inclus in meniu, as fi fost indubitabil mai fericit, pt ca tipa e foarte pasionala, pestoiaca zice ea. Permite sarut si cunnilingus. Nu am simtit mirosuri neplacute.

Una peste alta, atitudine prietenoasa, masaj foarte bun (n-ar strica dc ar include pe langa ce presteaza si mai mult), Per ansamblu, multumit de banii dati. Cel mai probabil voi reveni.

Link to comment
Share on other sites

@steroidu: 

Hai sa ne impartasim impresiile pe forum, nu pe mail, caci spre neplacerea mea, poate arunca vreun ochi si consoarta pe acolo.

Deci:

-  fata sta pe langa targul Autovit , pe cheiul Dambovitei , treci de targ si mai mergi catre soseaua de centura si pe partea dreapta sunt ceva blocuri noi.

- masaj de relaxare imbracata, dar apoi se dezbraca complet;

- cunilingus trebuie sa ii spui daca vrei, nu se opune si nici nu tre sa te rogi de ea... De placut, habar n am daca ii place, n am intrebat.

Link to comment
Share on other sites

@simplu

 

batranul Rex are dreptate! cel mai probabil fata stie de forum.

asa cum ti-a spus chitaristul pe vremuri lucra la Nirvana (mai degraba cred ca prin 2004 decat in 2003). patronul de acolo (befree daca nu m-a lasat memoria) era un membru activ al forumului nostru si majoritatea fetelor cu vechime din salon stiau de forum. exista chiar si un discount pentru membrii forumului.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Recidivat la don'soara "experimentata si talentata"...aceeasi atitudine super relaxata si aceeasi placere de a oferi un masaj de calitate. Din pacate pt mine, acelasi raspuns negativ vis-a-vis de sex, urmat de un zambet nastrusnic in coltul gurii...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Fetitza asta  a facut o sedintza foto cica la ea acasa...mi-a trimis pe mess niste pozeeeee de m-a capiat. Maine o vizitez iar, ca tot am fost zilele trecute la Nirvana, unde zicea chitaristul ca a lucrat si de fapt mi-a spus si mie ca acolo s-a format.

 

Iata 2 poze.

 

[attach1][attach2]

post-1972-150392338444_thumb.jpg

post-1972-150392338449_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Am descoperit-o zilele trecute cu ajutorul prezentului forum, am citit  apoi si blogul ei si m-am hotarat instantaneu ca trebuie sa o cunosc. I-am dat add in lista de mess si am avut apoi norocul sa o prind online imediat.

Personal sunt atras de femeile care au ceva in cap, de femeile cu care poti sa incropesti si un dialog, de femeile care discuta normal cu tine si nu doar iti pun pe mess cu copy-paste un text mai mult sau mai putin elaborat care bineinteles intotdeauna incepe cu pretul.

 

Asadar ca sa n-o lungesc prea mult, am conversat pe mess  de doua ori  inainte sa  stabilim intalnirea, apoi iata-ma intruna din zilele  trecute in jurul pranzului cum ma infatisam pe cheiul Dambovitei la locul stabilit, unde isi desfasoara activitatea si daca nu ma insel locuieste.

Am urcat (destul de sus, dar privelistea e superba), locatia desi este departe, este foarte curata si cel mai misto ca este multa linistite. Dar nu despre locatie vreau sa povestesc pentru ca au facut-o si altii deja inaintea mea.

 

Ramona, ma astepta asa cum stabilisem de seara, ciorapi negri cu portjartier, pantofi cu toc,  aproape la fel cum era in pozele pe care mi le daduse pe mess cu o seara inainte. Trebuie sa recunosc ca in realitate nu este chiar ca in poze desi pozele sunt recente, fotograful este priceput. Este ceva mai subtirica (cel putin pentru gusturile mele) si trebuie sa o privesti cu atentie ca sa ii descoperi formele destul  de bine conturate in fotografii. La fata nu este prea draguta, dar nu e nici urata.  In schimb. zambetul rece si distant, parca fortat. Una peste alta, tinuta sexy, ambianta din interior m-au facut sa ma simt ok si sa ma dezbrac.

 

Masajul, este unul foarte bun, se pricepe si nu exagereaza cand se lauda (destul de mult, cred eu) insa eu am avut parte si de masaje mai bune.

Toate bune si frumoase pana  m-a atins in zonele erogene...  Pana atunci ma gandeam ca e o experienta placuta si  atat. Ca  in mod sigur a fost prima si ultima oara cand am mers la ea.

Ce a urmat.. chiar nu stiu cum poate sa te atinga in asemenea hal.. de 15 ori am avut senzatia ca o sa termin si o sa-i mozolesc prosopul si tot de 15 ori m-a potolit de fiecare data facandu-ma sa-mi doresc din nou sa ajung la starile alea. Cert e ca am stat mai mult intrun picior, in ala din mijloc care statea sa explodeze.

Momentul culminant a venit atunci cand am lins-o, are o pasarica frumoasa care miroase bine o tunsoare misto cu  o liniuta negra deasupra. Si ce e de fapt cel mai misto, e faptul ca ii place. Ii place si cand ii place devine altfel, ai senzatia ca ar face orice pentru tine.

 

Baia impecabila, geluri, prosoape la fel, dar si despre asta au vorbit altii.  Ce sa mai spun?... La sfarsit mi se parea si mult mai prietenoasa, zambetul mult mai cald si prietenos, dar poate ca deja devenisem subiectiv.

Ne-am sarutat si a ramas sa sa pastram legatura pe mess pentru o urmatoare vizita. Si ca sa nu uit. pretul  150 de lei ca si timp probabil o ora si un sfert poate si 20 de minute insa nu m-am simtit grabit, nu a sunat nciun telefon intre timp si nici nu astepta altcineva la rand.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dupa un set de mai multe experiente la Ramona, am zis sa relatez opinia personala.

 

Fata: dupa cum se vede in poze, doar ca picioarele nu sunt chiar din acelasi film. Prezenta ei este placuta si mereu cu zambetul pe buze.

Masajul: 100Lei/1,5h - masaj de relaxare/reflexoterapie sau 150Lei/1,5 - masaj de relaxre+masaj erotic.

 

Le-am incercat pe toate si pot spune ca sunt dintre cele mai bune intalnite pana acum.

Din pacate nu pot confirma ceea ce a spus Crixus, pentru ca pe mine m-a terminat mult mai repede si nici nu am incercat sa o ling sa vad daca asta schimba situatia.

 

Concluzionand: o sa revin cu placere la Ramona pentru cel mai bun masaj de pana acum.

PS: un mare minmus pentru amplasarea locatiei! Daca vrei sa pleci spre Bucuresti de acolo (acolo nu mai este in Bucuresti, chiar daca pana la soseaua de centura mai mergi 5 minute, daca rulezi cu 100Km/h) trebuie sa te intorci pe la soseaua de centura si aia-i blestem, chiar daca trebuie doar sa treci podul de peste Dambovita si apoi sa intri la loc pe chei.

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns si eu alaltaieri pe la 3 la Ramona. Am vorbit cu ea duminica pe messenger, iar luni dimineata m-am programat. Fata e asa cum se vede in poze, nu e vreo frumusete, dar nici nu te sperii daca te uiti la ea. In plus, are un cur tare futabil si o pussy epilata extrem de atractiva. Nu prea are sani, dar nu stiu cat de mult ar putea conta acest aspect la un masaj. M-a asteptat in niste colanti albi care puneau in evidenta fundul si ceva negru pe deasupra.

Locatia este deja cunoscuta: o garsoniera inchiriata in Confort City. Unii s-au aratat nemultumiti de distanta mare pe care trebuie sa o parcurga pentru a ajunge la Ramona, dar personal imi pare bine ca a ales o locatie mai greu accesibila. In acest fel, sansele de a deveni supra-aglomerata sunt minime si in plus garsoniera arata impecabil. Si parca m-am simtit si mai in siguranta decat in alte locatii din oras.

Dupa un pahar cu apa cu un chit-chat incantator, am facut intrat la un dus, chiar daca veneam direct de acasa. Mai bine de o ora in trafic m-a facut sa simt nevoia de o reimprospatare. Apa fierbinte, vreo 4 geluri de dus, prosop curat (miros de proaspat) si uscat, plus papuci. Am revenit in pat, m-am asezat pe prosopul curat intins special pentru mine si fata si-a inceput numarul. A inceput cu un masaj de relaxare minutios si extrem de bun dupa parerea mea, care chiar a reusit sa ma relaxeze.

Dupa ce m-am relaxat complet, a trecut la a doua parte: s-a dezbracat complet, s-a dat cu ulei si a inceput sa ma atinga incet, iar apoi sa se frece de mine cu tot corpul ei, intai pe spate si apoi pe fata, pana la finalizarea exploziva. In acest timp, am avut voie sa o ating si sa imi fac de lucru cu pasarica ei. Cunilingus nu am facut si nici nu am sarutat-o, desi mi-as fi dorit, dar parca am avut senzatia ca evita, asa ca nu am vrut sa insist. Practic, se apropia atat de mult incat sa ma faca sa cred ca pot sa o sarut sau ling, iar apoi se indeparta, creand astfel o atmosfera super incitanta. Ce-i drept, nici eu nu am specificat ca as vrea sarut sau cunilingus; m-am gandit sa las lucrurile sa evolueze de la sine. Si in plus, senzatiile obtinute astfel sunt de nedescris.

Dupa finalizare, am mai stat putin pe pat la taclale sa imi trag sufletul (desi eu nu facusem nimic), am mai facut un dus, am multumit fetei, am lasat cadoul de 150 Lei si dus am fost.

Pentru mine, a fost prima data cand am apelat la o fata pentru masaj si nu imi pare deloc rau. Experienta cu Ramona este in mod clar una interesanta, iar eu voi reveni ori de cate ori imi voi dori (doar) un masaj. Singurul meu regret este ca nu face mai mult de atat (la cum se misca fata asta si ce stie sa faca, cred ca ar iesi un futai pe cinste), dar probabil ca tocmai asta face ca masajul sa fie mai interesant.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am reușit sa ajung la ea. S-a mutat intr-o garsoniera faina, undeva intre Nerva Traian si Mircea Voda.  Experiența memorabila, de departe cel mai bun masaj de care am avut parte. Este o prezenta mai mult decât agreabila, genul cu care îți face plăcere sa stai la taclale. Spunea cineva ca nu este prea frumoasa, poate, dar știe sa se facă plăcută, este o scumpica.

Pe mine m-a primit după ora 21.00, cu toate ca lucrează pana la ora 20.00, iar mesajul, atât cel de relaxare cât si cel erotic, a fost de nota +10. Nu comentez locatia, au mai spus-o si alții, totul este ireprosabil. Recomand, eu o sa mă întorc cu siguranță.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...