Jump to content

(V) 60-120 Claudia 35 handabilsta Cantemir 0720952293


party_pooper
 Share

Recommended Posts

STILATA, 35 ani, ofer clipe magice domnilor cu caracter, te astept intr-un ambient placut, unde esti doar tu eu si secretul nostru. Iti ofer un program special pentru tine. Doar un telefon te desparte de mine, 0720952293  60 lei

[attach=1] [attach=2] [attach=3] [attach=4]

[attach=5] [attach=6] [attach=7] [attach=8]

Am fost eu la doamna: locatia este Bd.Dimitrie Cantemir, aproape de parcul Tineretului; apartament de doua camere semidecomandat, in care si livingul a fost transformat in laborator si separat printr-o perdea (!) menita sa asigure un minim de intimitate; problema este ca baia se afla in celalalt capat, spre intrare, astfel incat esti nevoit sa astepti terminarea reprizei din living ca sa te poti duce la baie daca ai nevoie, baia dotata minimal, dar curata; pe scurt, minim de discretie asigurat.

 

Este chiar tipa din poze, dotata cu un fizic de atleta, miniona, supla, cu gambe si coapse bine conturate, sani medii, atitudine pro futai, dar pacat ca portretul o dezavantajeaza (daca intregul corp este al unei foste handbaliste, fatza este a unei foste boxerite).

 

Oralul a fost foarte bun, singurul lucru care a lipsit a fost DT, in rest mi-a oferit cam tot ce-mi place: OWO, CIM, supt si lins de oua, gemete, priviri, schimbari de ritm; la normal mi-a placut ca are o atitudine pro futai, nu-i lipseste initiativa, nu are obiectii in ceea ce priveste pozitiile sau ritmul, geme placut; nu face anal, din pacate.

 

Pret: ei, aici am o nedumerire pentru ca la telefon am discutat cu doua persoane (initial cand am programat vizita am retinut o voce si apoi cand am ajuns la bloc am remarcat o alta voce); cert este ca pe langa cele doua prestatoare mai exista o doamna blonda mai in varsta pe care am vazut-o si am salutat-o in drumul meu spre baie si careia cred ca ii apartine vocea initiala; din prima discutie telefonica am retinut 60 de lei/fin si 150 de lei/ora; la fata locului am platit Claudiei o finalizare si dupa primul numar am cerut inca unul, platindu-i diferenta pana la 150 de lei; am fost surprins cand a venit cu restul pentru ca m-a taxat 120 de lei/ora.

 

In orice caz, marele dezavantaj este locatia; altfel, fizicul, atitudinea si serviciile Claudiei sunt de top.

post-5402-150392367047_thumb.jpg

post-5402-150392367049_thumb.jpg

post-5402-150392367051_thumb.jpg

post-5402-150392367052_thumb.jpg

post-5402-150392367054_thumb.jpg

post-5402-150392367055_thumb.jpg

post-5402-150392367057_thumb.jpg

post-5402-150392367059_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar fata are un corp frumos -skinny, mie mi se pare ok si la chip. Dar ceea ce este de remarcat in legatura cu aceasta fata este urmatorul lucru: atitudinea din timpul actiunii. Face sex oral foarte bun, normal in orice pozitie si in orice ritm, este amabila, cooperanta, degajata.

 

Eu am ales varianta o finalizare care este taxata cu 60 lei. Pretul pentru o ora nu m-a interesat. Daca nu citeam recenzia de mai sus, care mi-a atras atentia imediat, nu as fi ajuns la tipa asta. O recomand pentru cei care prefera maturele.

Link to comment
Share on other sites

Cateva amanunte de la cei care au fost, de exemplu: dentitie, curatenie [a fetei / a laboratorului], mirosuri, piele [epilare] s.a.? Inteleg ca sunt trei dameze, din care una nu practica. Despre a doua se poate spune ceva? Multumim.

Link to comment
Share on other sites

Raspunsurile mele la primele intrebari sunt urmatoarele:

-dantura este ok, n-am observat nimic in neregula, dar respiratia avea un miros pronuntat de tutun din cauza ca este fumatoare

-era epilata perfect

-nu am simtit vreun miros de transpiratie sau altul suspect. Mentionez insa ca nu am facut cunnilingus si nu stiu daca facuse dus inainte sa vin eu.

-apartamentul era curat, asternutul de pe pat mi s-a parut ca arata ca in majoritatea cuiburilor, nu era nici pus cand am venit eu, nici nu era imputit

 

Link to comment
Share on other sites

@party-pooper

 

In mintea mea "miniona" si "corp de handbalista" nu se pupa. Te rog eu frumos: ori o treci la gimnastica ritmica, tenis de masa, sah, tir cu arcul etc. - ori recunosti ca e mare cat o dihanie... ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Colegul a scris ca tipa este o fosta handbalista pentru ca fata afirma acest lucru. Probabil a jucat handbal prin anii '90  :) . Eu apreciez ca are greutate vreo 50kg si inaltime putin peste 1,60. Fata sustine ca atunci cand facea sport de performanta avea si muschii mai proeminenti. Sigur face sport si acum, pentru ca nu e grasa si are o talie de nota 10.

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la respectiva acum cateva zile. Pozele o avantajeaza, este mica de inaltime si slaba. Atat. Deci nu talie de viespe, nu funf bombat. Bust mic si stafidit.

Tipa este tacuta si isi vede de treaba ei. Nu te grabeste, dar asteapta sa termini cat mai repede si sa o intinzi.

GFE 5, oral slabut, mediocru de nota 6-7, incercari de deep. Cred ca e oarecum certata cu dusul si simpatizeaza cu servetelele umede. Nu face dus nici inainte si nici dupa si invita si clientul sa foloseasca aceeasi metoda. Ce sa faca si ea de cand cu apometrele astea care se invart intruna. Iz destul de pronuntat la intimitatea dansei.

Finalizare orala fara probleme, prestatie corecta pt cei 60 ron cu toate ca la suma asta gasesti mai bine. Una peste alta, tre sa fii nebun sa platesti 150 ron pentru o ora cu respectiva.

Si inca un amanunt...etnie 100%.

Link to comment
Share on other sites

@TomaDaniel

 

Dupa cum a scris si colegul latino, Claudia sustine ca a jucat handbal candva...si statea in poarta. Miniona este fara niciun dubiu :)

 

Cat priveste dentitia si igiena, pentru ca intreba cineva mai sus: dupa cum am scris si prima oara, la fofoloanca era epilata complet, picioarele erau fine, n-am remarcat niciun miros dubios in zonele intime; dus a facut inainte de a veni in camera, dupa ce m-am spalat eu, iar in pauza si la final s-a spalat doar local cred...in orice caz a revenit de fiecare data de la baie mirosind placut. Nu a fumat de fata cu mine desi, nefumator fiind, i-am spus ca nu ma deranjeaza daca isi aprinde o tigara langa mine.

Da, este de etnie, dar nu am vreo repulsie din aceasta cauza; cu mine s-a purtat foarte bine, asa cum imi place.

Voi reveni la Claudia si va voi prezenta si detaliile celei de a doua vizite.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am vizitat-o si eu pe doamna sapt trecuta fiind in zona si curios sa incerc o milfeta low budget......voce placuta la telefon .....mi-a expus lista si tarifele si fiind in zona am ajuns imediat la dansa!

doamna este cea din poze insa o avantajeaza ffff mult......in realitate este f mica de inaltime cu o fatza destul de turtita si nu am observat acel fund laudat aici ......el fiind unul destul de plat si lasat ......sani f mici

am inceput cu un oral neprotejat si dupa vreo 5 min nu stia cum sa puna mai repede prezervativul......nici eu nu eram dornic sa stau prea mult la dansa in special din cauza atitudinii distante si grabite ,asa ca am acceptat si am terminat f repede sa scapam unul de altul!

toata actiunea a durat 20 min si m-a costat 60 lei pe care i-a cerut inainte asta fiind alt punct in minus pt stimabila

 

locatie - 7

sex oral -7

sex normal -6

aspect -6

gfe-6

halat- 60 ron / finalizare

 

din punctul meu de vedere nu merita decat pt un oral in fuga si doar daca esti in zona!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Salutari.

 

S-a intors, e la unirii pe Splai pe undeva.

Serviciile sunt aceleasi, doar ca scorul s-a ridicat de la 120/h la 150/h.

 

Din cate imi amintesc tipa o facea sportiv, cam tot ce ii ceream.

Oralul era foarte umed, incercari de deep. GFE zero. Sanii mici. Picioarele si posteriorul se vedeau ca erau lucrate.

Toate astea anul trecut prin toamna.. parca.

Dau o fuga si va zic daca a ridicat scorul pentru un motiv.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...