Jump to content

(V) Carla 19 ani CN IL Caragiale Dorobanti 0721747370


neanuntat
 Share

Recommended Posts

 

RASFAT  de lux, sunt Carla, imi doresc sa cunosc un domn manierat, curat, care stie sa respecte o domnisoara, si doreste sa fie rasfatat de mine, ofer sex oral si normal protejat si alte fantezii. La mine, vb.engleza, 18 Sep 20:36

0721747370 ( 0721.747.370 ) Bucuresti email: carla19mania@yahoo.com

 

 

16324778.jpg 16324779.jpg 16324780.jpg 16324781.jpg 16324782.jpg

 

 

 

 

Jackpot!!!

 

 

Dupa Alexandra Vacaresti, norocul nu imi mai facuse cu ochiul. Mi-a facut muie si normal astazi insa, iar eu sunt foarte fericit. Inainte sa ma las dus de val:

 

 

Tipa e 100% cea din poze. E doar mai scunda decat o arata (cam 1.60, asa). E pe calapodul frumoasa la fata, supla si cu tzatze furate dintr-un vis de adolescent. Si amabila, si cu cercel in limba.

 

 

Sta singura intr-o garsoniera vis-a-vis de Liceul Caragiale pe Dorobanti, si serveste vizitatorii intre 1-2 PM si 12 noaptea. Are tarife marisoare: 150 / fin pentru O N si Normal Pro fara finalizare orala si fara FK, 200 RON / fin pentru ONep, NorP, FK si finalizare orala si 400 RON pentru o ora cu toate cele de mai sus (din meniul de 200 adica).

 

 

Eu am lasat 200 de RON, si am fost sarutat adanc pe bot, mi s-a supt pula cu avant (nepro si nu pro, doar inimos), apoi am trecut la aparatele de hutza hutza. Cu degustat de savarina inainte - absolut vie, sanatoasa si frumos mirositoare. Mi-a facut placere sa o ling timp de vreo 5-10 minute, iar ei si mai si. Udata bine fiind, am intrat sa ii caut pe cei 33 de sechestrati in mina. Era sa imi gasesc orgasmul, pe care mi l-am pastrat pentru gurita ei frumoasa, impodobita cu o dantura perfecta. A supt cuminte pana am terminat convulsiile, apoi a mers sa scuipe la baie.

 

 

Puncte pozitive: 19 ani, frumoasa (pe bune, foarte frumoasa, vezi poze), amabila, fara comentarii la ea, si - nu in ultimul rand - cele mai frumoase tate pe care le-am vazut anul asta

 

 

Puncte negative: pret marisor (cu chestii extra care ar putea sa intre in oferta standard - e.g. FK), destul de atenta la ceas.

 

 

Concluzie: instinctul de a ma lauda si euforia post-coitala sunt  singurele motive pentru care o recenzez, altfel as pastra-o cat mai pitita de afluxul maselor. Eu voi reveni.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

In dorinta de a-mi deschide un canal discret de comunicare cu impricinata, am abordat-o pe mess.

 

Cu ocazia salamaleculilor uzuale am aflat urmatoarele:

 

Meniul:

Planul A: "sex oral neprotejat si normal , sarutari pe corp , sarut frantuzesc daca vrei , masaj , sex intre sani , 200 RON finalizarea ,  si ora 450 RON sau 100 EURO ,  2 finalizari daca poti . se poate ejaculare orala . atat . nu pe fata "

 

Varianta economica:

"finalizarea 150 RON , sex oral si normal , finalizare afara pe prosop sau ceva de genul , timp de 10 minute , daca iti dai drumul bine , daca nu iar bine , timpul se termina . fara sarutari sau chestii de genul , mecanic totul "

 

Ma intreba daca nu m-a trimis iubitul ei la ea. :)

Are un iubit, care-i mai trimite cate un  ... prieten bun  :D , dar nu e pestele ei...

Si marmota invelea ciocolata...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mie pe mess mi-a dat mercurialul asta:

 

 

 

carla19mania: 150 RON oral neprotejat si normal ( finalizarea) , 200 RON oral neprotejat si normal protejat cu finalizare orala si alte fantezii , sex intre sani , dus impreuna , masaj , sarutari pe corp sarut frantuzesc

carla19mania: 100 euro ora

 

 

Nu mi-a spus nimic despre vreun prieten sau peste. Desi, lucrand singura, mai mult ca sigur exista undeva si un protector. Din anunturile pe care le-am cautat cu numarul ei de telefon, la inceput lucra cu 100 RON / finish. Ca aspect - e clar peste banii astia. Ca prestatie, nu pot sa fiu decat subiectiv, si mai bine nu ma pronunt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Doresc inca o confirmare ca e fata reala

Eu am vorbit cu acesta tipa pe mess mi-a spus ca pozele sunt reale , ca lucreaza doar pe baza de programare , ca nu locuieste la locatia ei ci cu un prieten sau un iubit de-al ei , cica cu un tip arab de 37 de ani , si ca nu e de mult timp in treaba asta ( 2 luni s-a exprimat ) si ca nu ii ajung cate mii ii ofera respectivul si ca vrea inca ceva in plus , dar cand i-am cerut web m-a tot amanat ca are putina treaba , ca e acasa la prieten , ca face dus .

La pret lucrurile stau cam la fel din cate am vazut , 150 RON sex oral neprot. si normal pro timp de 15 minute , daca termin bine daca nu ma priveste .

200 RON  finsex oral neprot si normal prot dar sunt incluse cateva chestii, sex intre sani , masaj , sarut frantuzesc , sarutari pe corp , fin orala

sau varianta de o ora 450 RON 2 numere cica daca pot eu , ca ea isi da tot interesul si cu detaliile de la varianta de 200 RON , si daca vreau si dus impreuna se poate doar la varianta de o ora si ma costa 550 RON . Preturile sunt ok zic eu la cum e fata din poze si zona in care presteaza , ma intereseaza daca chiar e reala .

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

 

Salut . Pot confirma 100% ca pozele sunt ale Carlei. Am vizitat-o vinerea trecuta dupa-amiaza si mi-a placut foarte mult. Confirm si locatia ( foarte curata ) vis-a-vis de liceul I.L. Caragiale . Mi-a placut Carla de cum mi-a deschis usa , mignona , inaltime in jur de 1.60-1.65 , foarte bine proportionata, frumusica foc la fata , sani nr.3 naturali, superbi , picioare frumos conturate, curisor mic si bombat, ce mai o splendoare de fata. Confirm si eu meniul care mi s-a expus pe taraba si anume : 1 fin , oral nepro, cu finalizare orala si cu FK incorporat -200 RON ; 2 fin, oral nepro, cu finalizare orala si FK incorporat -450 RON . Personal , am ales prima varianta . Mi s-a parut nitelus piperat pretul la varianta 2 . Nu stiu daca se poate negocia, nu am incercat , am ales direct prima varianta.

Actiunea a debutat cu FK initiat si intretinut minute bune de catre Carla ( confirm piercingul din limba ! ), lucru care mi-a placut enorm , continuat cu pupaturi pe gat, lins si pupat si supt la greu sanii aceia superbi, coborat mai mult si ajung la pussy ( curata, epilata frumos , mirosea frumos ) , incep si o ling la greu , ii bag si 2 degete inauntru ( deci permite digitizare, nu foarte adanca totusi ! ) , se excita , ma excit puternic si eu si o intorc in pozitia 69 , incepe sa linga si sa suga foarte bine pula si oo-le , incercari reusite de DT , simt ca vine si punem de urgenta un prez , o pun in umeri-craci , pompez sanatos cateva minute bune , se vede ca ii place  si finalizez in aceasta pozitie.

Dus, ne pupam de good-bye cu promisiunea unei revederi grabnice.

De revenit , fata este frumoasa , se implica , singurul handicap halatul pt 2 finalizari , mi se pare totusi exagerat.

Notele juriului : Fata - 9

                      Sani -10

                      FK -10

                      Oral -9.50 - umed, lent , nu prea ii iese DT , dar se straduie totusi

                      Normal -9.50

                      GFE - 9.50 , placuta, rade , simpatica , dezghetata , incearca si reuseste ( din punctul meu de vedere ) sa te faca sa te simti bine.

O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu. Pozele sunt ale ei si o reprezinta.

 

Curul este rotunjor, dar mic. Figura este frumoasa. Dar este plictisita, deja. Inclusiv sarutul este mecanic. Probabil a aflat ca baietii apreciaza GFE-ul si incearca, fara prea mare succes, sa-l mimeze.

 

Suge cam cu manuta si cam pune dintisorii. La cat de micuta era, i se umfla abdomenul cand intram cu pula in ea (ma scuzati pt. exprimarea suburbana, dar dimineata n-am metaforele pregatite).

 

Actiune: Supt, futai misionar, in lateral si apoi finalizare in botic.

 

Raport calitate pret mic. Eu am platit 200 de RON pt. o finalizare de 30 de minute. Mi-a spus ca o ora costa 450. Mi-am exprimat nedumerirea si i-am zis ca mai degraba iau 2 finalizari de 30 de min. decat o ora. Mi-a replicat ca la o ora intra si dus impreuna si masaj.

 

Ar fi O.K. daca ar avea pretul la 1/2 fata de cel actual.

 

De vizitat pt. cei cu inclinatii pedofile.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare a tous!

Chiar eram curios care dintre dinozaurii (cu state paleozoice in forum) o sa se infiinteze imediat la mandruta asta frumusica foc si Akula a gasit repede drumul spre livada cu mere de aur.

Sper sa-l urmez cat se poate de repede, devalizand pusculita!

Scuze de off/topic si Spor maxim tuturor!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...