Jump to content

(V) 50 Sofia 45 de ani, Salajan - 0730156668


Root
 Share

Recommended Posts

SOFIA, doamna, 45 ani, cu forme apetisante, te invit la mine pentru clipe de rasfat, fara graba. Discretie totala. Zona Nicolae Grigorescu, 18 Sep 11:560730156668 ( 0730.156.668 )Bucuresti

 

Varsta  reala 53-55 de ani, 1, 60 cm, 70 kg, pozele sunt reale, a venit outcall, putin matoala, nimic spectaculos, oral neprot. banal, vorbeste mult, destul de curata, achitat 50 de lei/ 1 finalizare

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am fost sambata, avand treaba prin zona! Creatura nu are nimic in comun cu o ddc, e dusa cu capul rau de tot! Activeaza, momentan, pe Campia Libertatii intrun apartament cazut rau, proprietatea unei prietene! Asa mi-a spus, asa va zic! Oralul a fost sublim da' a lipsit cu desavarsire, la normal a vrut sa-l bage pe gigel fara nimic, moment in care i-am atras atentia si s-a cam ofuscat! Pilozitate pizdala ca in anii '70-'80, s-a pus in pula si cat timp a prestat povestit toate tampeniile care i-au trecut prin cap, n-am putut s-o fac sa taca deloc! Cel mai chnuit futai, 50 de lei pe care i-am decartat nu s-au meritat, m-am chinuit 15 minute cu ea, [referam 2 minute is sa plec mai repede! A fost pentru prima oara cand m-am oftica nu termin cat pot de repede! De evitat!

 

Am rugamintea ca futaciosii de pe forum sa detalieze exact experientele pulii cu anumite prestatoare, pe mine unul nu m-ar incanta sa fut asa ceva si sa povestesc ca se merita, doar ca sa se tepuiasca si un altul!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...