Jump to content

(V) 100 Curista 0760702594 Titan


gretzky
 Share

Recommended Posts

salut! fiind intro zi in care nu mi-a raspuns nicio prietena la telefon, presupun ca le futeau prietenii oficiali, am zis sa dau o raita prin zona blocului! dat fiind ca aveam pe lista o purie pe la 40 ani in zona, am sunat-o sa vad ce face!

 

 

ghinion, si asta era plecata la tara sa-si vada porcii, vacile, orataniile din ograda si, bineinteles, parintii!

 

 

drept pentru care m-a pasat colegei 0760702594  0760.702.594  , o pizda la 28 de ani declarati! care face total la 100 ora! am stat, m-am gandit s-o sun sau nu pentru ca eu vroiam sa fut una mai mare ca mine! am incercat la doamna de la eroii revolutiei, avea telefonul inchis! hai sa ma risc, imi spun, ce ma costa sa traversez strada si ma uit la fata! eventual sa i-o trag! si ma duc!

 

 

ok, incepe aventura! fiind vis-a-vis de ea si ea nestiind cartierul ma fute la cap cu mega image titan, in stanga, in dreapta, ia-o inainte, fa stanga la scara! pula mea, ma umplusem de nervi! de fapt, era la 1 minut de blocul meu! coboram de la mine si ajungeam la ea! sa ma fut singur si alta nu!

 

 

ajung si gasesc o domnita, nu stiu daca are 28 de ani, da' e buna rau de pula! brunetica, de la tara, niste sani nr 2 cu sfarcuri misto,aviz amatorilor de slim! :) banii inainte, ma invita la dus, ea facuse, eu venind de acasa nu am percutat .

 

 

si trecem la actiunea propriu zisa, cu banii inainte! bruneta, par lung, un pierce in buric si un curicel de-l prinzi intro singura mana! hai, in doua palme, date peste cur! :) o pizda mica, da' mica rau, curata, frumos mirositoare pe care i-am lins-o cu placere! chiar nu avea niciun iz!

 

 

limbi in gura, mai usor la inceput, mai la greu pe parcurs, trece la un oral np, m-a intebat daca vreau asa sau nu, a bagat capul pulii in gura (nu mi-am dat seama daca nu poate sau nu vrea sa o bage mai mult), a mai incercat ea cate ceva si dupa ceva timp timp m-am plictisit si am luat-o la pula! gemete misto si naturale pana i-am bagat toata pula si s-a schimbat la fata! m-am simtit ca un violator de 185 cm, cat am, luand in pula una de 150-155 cm cat are ea! drept pentru care am schimbat pozitia si i-am bagat-o in cur! incet, incet, a luat-o pe coana pula aproape pe toata, cu gemetele si icnetele de rigoare! dupa alte 7-8 minute de chin, ea nu a obiectat absolut nimic, m-am simtit si am pus-o s-o suga!

 

 

am terminta in gurita ei, a fugit la baie dandu-mi eternul servetel murat pe care l-am aruncat pe pat si m-am dus la dus! baia clasica, ceva email sarit, niste sapun lichid de categoria 3,da' merge!

 

 

toata actiunea a durat in jur de 35-40 de minute, al doilea nr. nu l-am mai dat pentru ca domnita se imbraca si-mi spunea ca data fiind marimea pulii mele si faptului ca am futut-o peste limita de 15-20 de minute pe nr. nu ma mai incadrez si in al doilea! mi-a venit sa rad, asta e! acum, fiecare sa o incadreze unde vrea, la tepe sau la pizde de futut! asta am avut de raportat!

 

ps:daca am uitat ceva, asta e!intrebati!

 

sa nu uit:puria are nr de tel: 0762118793 ( 0762.118.793 )! dupa cum am spus nu am vazut-o!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

SEX TOTAL! bruneta sexy si pasionala ofer sex oral neprotejat cu finalizare, normal si anal in orice pozitie, cunilingus,69, domnilor generosi si manierati, discretie si igiena, poze reale.Nu ezita. Zona Titan. 0760702594 ( 0760.702.594 )

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8][attach9][attach10]

 

Poate colegul a gresit si a tastat 6 in loc de 5. Il rugam sa ne spuna daca asta e mandreta.

post-139-150392360421_thumb.jpg

post-139-150392360423_thumb.jpg

post-139-150392360424_thumb.jpg

post-139-150392360426_thumb.jpg

post-139-150392360428_thumb.jpg

post-139-150392360429_thumb.jpg

post-139-150392360431_thumb.jpg

post-139-150392360433_thumb.jpg

post-139-150392360435_thumb.jpg

post-139-150392360436_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

asta salasluieste in titan! nu chiar in spate la mega.

pozele pe care le-a pus omul negru sunt ale ei, da' pare mai inalta in ele! actiunea s-a intimplat astazi dupa-amiaza si nr. de telefon l-am avut dupa ce am apelat pizda purie!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest papuasul

Simplu: am fost la fata locului, ne-am salutat, am plecat. :)

Trust me! Ea este. Sper sa confirme cat mai repede si un alt confrate.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

am fost si eu... e ok tipa dar cred ca are peste 30 de ani, pozele sunt facute in locatie.nu prea am ce completa, curatenie seriozitate, am platit 100 ron pt 2 numere sex total cu finalizare orala fara nazuri fara probleme, anal in mai multe pozitii.

nu va asteptati la vreo frumusete, dar ca prestatie e corecta.

Link to comment
Share on other sites

@addendum, scuză te rog exprimarea neclară.

Tipa din topicul ăsta e OK. Nu ştiu dacă este vorba de aceeaşi fată din celelalte threaduri de care s-a discutat.

 

Toate informaţiile au fost date în primul post, subscriu, eu doar i-am răspuns punctual lui @florin2104.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

am vizitat-o pe doamna,

Garsoniera modesta, dar curata.

Tipa OK (desi cand am ajuns nu a raspuns la telefon, m-a sunat dupa 10 minute cand ma pregateam sa sun o alta colega din domeniu), curata si se implica.

De apreciat corpul, mai ales sanii si sfarcurile. Fata nu impresioneaza cu nimic.

 

Ca noutati fata de cele scrise mai sus:

Nu face FK, fara finalizare orala, iar anal doar pe la spate culcata, alte pozitii nu poate.

 

Totusi pretul de 100lei/h este meritat. Nu cred ca voi revini, prea multe conditii (detaliate un rand mai sus)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vizitat ....

 

Sunat ... stabilit ... ajuns in locatia din Titan ... oha .. nerspuns la telefon ... dupa insistente si pesemne un client bip bip ... hai ca tot facusem cumparaturi in zona ... merg ....

 

Ajuns la usa .... lumina difuza ... nu vad bine ceva par lung ... hai sa vedem ...

 

Garsoniera ceausista .... mobila ceausista .... baie f mica ceausista .... gel de dus f putin dar capitalist .... terminat la unica folosire a mea ...

 

Fata ... vre-o 30 de ani, daca nu un pic mai bine ... pozele pesemne ale ei dupa locatie dar de cand le-a facut pana acum ... macar vre-o 5-7 kg in plus ... sani frumosi nr 3 dar gravitatia castiga detasat in fata lor lupta eterna ... fund maricel pentru statura ei ... chipul uratica dupa gusturile mele ... per total nota 7 cu indulgenta ... fara sa jignesc pe nimeni si fara sa imi dau suturi in cur ... una mai urata per total nu am futut pana acum in viata mea si sper sa nici nu mai fut ...

 

De ce am stat ... de bou ...

 

Prestatia ... oral fara prot la cererea mea, cu atentie pentru toate zonele dar fara DT CIM sau alte artificii ... slab ... un 7 cu indulgenta dinnou ...

 

Normal fara prea multa implicare geme fals si din pozitia capra am zarit cum urmarea videoclipul de la tv ... deci mi s-a taiat ... 7 cu indulgenta pentru mimica proasta ..

 

Hai in spate ... lube normal ... doar pe burta ca "la dimensiunea ta" (cum draq ca tuturor ni se spune acelasi lucru :D ) ... nici sa intrii de tot nu poti ca sta in asa fel ca nu ai cum ... nici sa dai prea tare ... ca iar nu ai cum ... terminat in prez ... 5 cu indulgenta ...

 

Date fiind toate cele de mai sus al 2 nr ... desi mai erau 30 de min nu m-a mai interesat ... imbracat ... zis buna ziua ... si dus am fost ....

 

Pentru mine o investitie f f f proasta ... ca timp si bani ...

 

100 lei halatul ....

 

succes la futut tuturor

 

Buna vorba romaneasca ... atata dai atata face ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

dornic de un fast-fut, am revenit cu un telefon la numarul din topic.

Surpriza, la fata locului apara alta dama, care a preluat numarul de telefon, locatia, serviciile si tariful.

Doamna este cam la 35 ani, acceptabila la fata, cred ca de etnie, cu lipsa la dantura. Totusi am ramas, ca eram hotarat pe treaba

Sanii mari si futabili, clar e punctul ei forte. Slaba, dar cu burta.

Comunicativa, face ce ii ceri, servicii totale mai bune decat titulara topicului.

Ma refer la faptul ca accepta anal in orice pozitie, oral se poate si fara prezervativ.

Mai placuta ca prezenta, un pret corect.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...