Jump to content

Denisa Universitate Tate mari & Sex total 0768851313


paolo
 Share

Recommended Posts

 

DENISA, te invit intr-un cadru intim pentru a-ti oferi o ora de rasfat: masaj, sex total (anal, oral si normal) 1.70 m, sani obraznici, fund bombat, nu sunt de evitat, vino acum, locatie lux, loc de parcare, 29 Mar 08:39

0768851313 ( 0768.851.313 ) Bucuresti

Pret: 200L

 

 

13233454.jpg 13233458.jpg 13233457.jpg 13233456.jpg 13233455.jpg

 

 

Am vorbit la telefon, a fost de gasit chiar la o ora relativ matinala. Ofera sex total cu finalizare pe corp, la 200 RON pe ora, lucreaza pe la Universitate langa Sephora si e de gasit pana noaptea tarziu. Se jura ca pozele ii apartin, am uitat sa intreb de colege sau tarif la finalizare.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Dupa cum arat si la ce pret se ofera mi-am zis ca este timpul sa o incerc.

Locuieste pe Bd-ul Nicolae Balcescu in stanga bisericii italiene si raspunde la telefoanele 0768851313 ( 0768.851.313 ), 0767756161 ( 0767.756.161 )

Am sunat la pranz si a raspuns imediat cu o voce pacuta. A inceput sa ma dirijeze de la Galeriile Orizont care erau pe cealalta parte a strazii. Nu exista nici un loc de parcare in apropiere. Intrarea direct din bulevard fara interfon si portar pe langa un schimb valutar.

In timp ce mergeam spre apartament becurile asistate cu senzori se aprindeau in secventa si mi-am adus aminte de o postare a unui confrate care descria senzatia ciudata data de aceste becuri.

Mi-a deschis ascunsa dupa usa si dupa ce a inchis usa am facut cunostinta.

Denisa arata exact ca in pozele de mai sus. Mi-a si spus ca special se imbraca asa pentru a demonstra ca pozele sunt reale. Inalta, supla, sani mari, pielea bronzata natural si datorita faptului ca este minoritara. Destul de prietenosa si dornica sa placa, zambitoare si cu dintii perfecti. Vorbeste frumos si nu are nici un accent care sa tradeze locul de origine. Apartament mare si luminos compus din cel putin 2 camere. O sufragerie mare cu un televizor care difuza telenovele si o canapea. Dormitorul dragut aranjat si foarte curat, asternuturi impecabile. Locul de joaca are un pat mare pe mijloc si o masuta. In locatie mai este o colega Alexia care are un thread aici:

 

http://www.ddcforum.com/index.php/topic,14232.0.html

 

 

Presteaza oral, normal si anal toate protejate.

 

Am mai discutat un pic legat de servicii si nu a mai fost nimic de lamurit fata de convorbirea telefonica. Mi-a cerut banii (100 lei) sa ii pun pe masuta. M-am dezbracat in dormitor si apoi, dupa ce am primit un prosop care era uscat si curat am mers la baie. Aici surpriza a fost ca nu mergea lumina si baia nu avea fereastra. Am lasat usa deschisa si am folosit singurul gel de dus pus la dispozitie. Am asteptat-o sa faca si ea dus si a revenit incaltata cu alti pantofi (negri) si cu un prosop pe ea. Am rugat-o sa ramana incaltata si ea mi-a zis: "Aaaaa tu esti de'ala care vrea sa fiu incaltata". Ii zic: "Te deranjeaza?" Imi zice: "Nu, am zis si eu asa". Eu incepusem sa ma simt prost pentru ca si asa imi facusem cu greu curaj sa o vizitez (sunt cam emotiv). N-am intins pe pat si ea mi-a pus imediat prezervativul. Efectul de blegire s-a manifestat rapid. A inceput oralul stand in fund pe pat, destul de bine asistat cu mana si fara ceva special. Nu am indraznit sa incerc un 69 ca sa nu aud cine stie ce comentariu din partea ei de genul "A tu esti dinala care ii place sa linga pizda". S-a dat pe spate pentru un normal, dar nu cu prea mult succes datorita emotiei si jenei. Cand am zis ceva de anal a pufnit-o rasul. Am dat prezervativul jos si am inceput o mica laba. Ea a luat prosopul si s-a acoperit pe burta zicandu-mi zambind: "Vezi unde tintesti ca nu vreau pe fata". Mi-am dat drumul pe prosop. M-am dus la dus pe intuneric si cand m-am intors deja era in slapi si cu un alt prosop pe ea. Am discutat daca doreste sa o ajut sa repare lumina la baie si ma refuzat. Nici nu am iesit pe usa si a inceput sa curete dupa mine prin baie si pe jos.

Cateva lamuriri de final: este obraznica, programul de lucru 9:30/22, tarifare - 100 finalizarea/200 ora (acum 60 finalizarea si 120 ora) banii ceruti la inceput. Eu nu o recomand.

Link to comment
Share on other sites

@terente

Daca elimini ultimele doua randuri ale recenziei tale ramane o experienta banala.

Care e povestea cu analul ?

De ce e obraznica ?

De ce nu recomanzi ?

Inteleg ca ai fost timid acolo, dar aici de ce esti ?

Link to comment
Share on other sites

Raport scris dupa capsarea domnisoarelor din cuibul de la universitate:

Impresie generala buna. Joviale si pline de viata fetele. Cea din poze s-a cam ingrasat de cand a facut poza dar merge. Cealalta fata e si ea ok, nu exceleaza dar suge bine in schimb. Treaba e ca nu prea ai ce face o ora si nu ca ar fi ele super si te termina repede dar te cam plictisesti. Pentru cei care apreciaza bogatia de detalii in relatari, pot mentiona lipsa becului la baie  :D si nic nu au  ;D te speli la furtun la furtun (repetitia nu e intamplatoare a se citi (cu furtun la furtun) hahaha ce chef de glume am la ora asta...

Nu am prins faza cu halatul...ce inseamna pretul raportat la halat? eu am dat 130 ora ...nu mi-au dat nici un halat in schimb

PS merge te capsat dar negociati poate scade pretul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...