Jump to content

(V) pisicutza lacoma 0768849797


rafarafa007
 Share

Recommended Posts

Buna seara!

 

PISICUTA lacoma astept motanei in calduri sa le pap toata smantanica, zona Universitate. Vino sa-ti fac un blowjob ca-n filme, baby, 27 Mar 05:07 0768.849.797 Pret: 100L

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

[attach6][attach7][attach8][attach9]

 

Incep prin a va spune ca aceasta e prima mea postare aici si sper sa ofer detalii care sa va foloseasca.Dar hai sa revenim la oile noastre.

Asta noapte , in jurul orei 1 m am hotarat sa o vizitez pe distinsa doamna/domnisoara(dupa cum spune chiar ea).de menitonat este faptul ca am vizitat o si asta vara undeva prin luna august , cand avea locatia undeva pe Lascar Catargiu, pe langa sectia 1 politie.

Prima experienta a fost una cat de cat ok si am zis sa o repet.De prima data mi am dat seama ca are o problema (probabil de natura psihica) dupa modul in care ma privea dupa cum zambea (radea) la fiecare 1-2 cuvinte pe care le spunea.

 

Locatia:undeva la intersectia dintre calea victoriei si regina elisabeta , primul bloc pe stanga cum vii dinspre unirii , langa hotel capsa.garsoniera micuta cu un pat care ocupa cat jumate din spatiul total si  cu un calculator pe care dameza il foloseste in exces (probabil asta e singurul mod de a comunica cu "semenii '' ei), baie mica.

 

Doamna/Domnisoara:Arata dupa parerea mea bine, chiar spre foarte bine as putea spune, bruneta, sanii nr 3-4, inaltuta in jur de 1,80 cu tocuri de 10, in jur de 60 65 kg, picioarele lungi , draguta la fata , cu niste urme de cosuri , insa cu o privire pierduta care denota clar ceva probleme psihice fara discutie.

 

Prestatia:Despre prestatie nu poate fi vorba asta seara , insa dupa cum am mai spus , cand am vizitat -o in luna august a anunlui trecut am fost oarecum multumit.era imbracata provocator , atitudine cat de cat ok (poate mult prea pisicoasa , parca ar fi vrut sa ma sarute cu forta , vorbea cu un glas pitigaiat care se vdea clar ca era fals) cu pofta de sex , la sfarsit a inghitit tot ...tot ...dar tot soi parca nu se mai satura...ei si astazi aventura aia m a facut sa mai incerc odata cu domnisoara chiar daca de atunci am avut unele dubii asupra ei in privinta gradului ei de nebunie:)).

 

Ajuns in fata usii , sun la usa , aud miscari framantari , in fine dupa 2-3 minute mi se deschide usa.Evita clar contactul vizual cu mine raspunde ascunsa dupa usa se intoarce cu spatele si se asaza direct la calculator care era cumva in fata usii putin in dreapta, incercand sa puna muzica ambientala.in timp ce se aseza la calc ma imtreaba daca vreau sa fac dush , ii zic ca da , imi zice sa imi aprind o tigara , in caz ca fumez pt ca vine mai greu apa calda si ce credeti? ??? ? incepe femeia sa se joace conquiztador(cat am fumat eu 1 minut doua am observat ca stia raspunsurile pe dinafara).incerc si eu sa ii zic ca nu e ok atitudinea ei si ca ma face sa plec daca o mai arde asa si ca ar fi trebuit sa stabileasca macar un contact vizual cu mine si imi spune ca nu exista asa ceva la ea(pai ce face ne futem cu ochii inkisi).

In fine ma invita chiar ea sa parasesc incinta dupa o disputa in care o intreb daca are probleme cu drogurile.discutia suna cam asa auzi da tu esti pe legale ca stiu eu un magazin...nu draga singurul meu viciu sunt tigarile, nici macar barbatii la care a trebuit sa ii spun ca are ceva probleme psihice daca nu are cu drogurile...si ea a raspuns...pai la meseria pe care o practic e normal sa fiu nebuna...ce tu nu ai fi in locul meu.

Note sau altfel de aprecieri nu pot sa acord

Va salut si sper ca fiind prima mea recenzie sa fiu iertat pt eventualele greseli si pt ''neincadrarea '' in tiparele voastre

post-3265-150392358799_thumb.jpg

post-3265-150392358801_thumb.jpg

post-3265-150392358803_thumb.jpg

post-3265-150392358804_thumb.jpg

post-3265-150392358807_thumb.jpg

post-3265-150392358809_thumb.jpg

post-3265-150392358812_thumb.jpg

post-3265-150392358815_thumb.jpg

post-3265-150392358817_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

A fost odata o fata  care a fost sechestrata si torturata pana la moarte pt ca nu vroia sa intre cu clienti. S-a tinut tare, motanei. Poate a crezut ca o sa cedeze el, nush. Vroiam sa fiu si eu asa puternica. RESPECT 22 Aug 15:26

0768849797 ( 0768.849.797 )Bucuresti

imi pare a avea ceva probleme

Link to comment
Share on other sites

Cu variatiunea (tot de azi):

 

 

MARE scandal ce-am avut cu 2 jandarmi, vroiau sa se joace cu brebenelu' la petaluta mea. Nu-mi vine sa cred c-am scapat teafara si nevatamata din gherutele lor. Nu ma sperie ei pe mine. Care intra-n gura mea, om il fac, 21 Aug 11:00

 

 

Ceva e profund gresit.

 

 

B.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Din AT-ul de azi:

Ce m-a certat un[/size] politist, ca de ce sunt pisicuta penala. Da' el, ca vine la mine, nici macar in interes de serviciu, o fi legal? Nush, zic si eu, ca n-am invatat carte. Nu ne mai bibilim acuma, ca nu ne lasa Guvernul.

[/size]

[/size]As vrea si eu ce fumeaza ea.

Link to comment
Share on other sites

Fantezia cu incestul a starnit cateva valuri. Si fara telefon, doar cu o amarata de poza, e ceva. Deci, nu sunt sg. Dar, e un subiect mult prea delicat sa-l mai dezbatem, motanei. Some things are better left unsaid. Taboo

 

I never go to  prostitutes. Ma uitam asa la el, da' eu ce pacatele mele sunt? La tine e altceva, faci dragoste, conversatie. A plecat si nefinalizat, si cu banii luati, si multumit pe deasupra. Mission accomplished

 

Fu  careva care a si pus pula in dansa? nebuna nebuna, dar sa stim cum e cu futul/suptul alte bazaconii din retzeta.

 

Link to comment
Share on other sites

Ce ai zice daca  te-as astepta asa? Si cu un costum de pisicuta sexy, sa moara toti dusmanii. Am auzit ca japonezii au fantezii cu miorlaite. Imi place tot ceea ce-nseamna Japonia 29 Sep 10:15

as fugiiiii :)

[attach=1]

post-2035-150392366236_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...