Jump to content

(V) IRINA-PUSTOAICA SEXY, 0763282737, Piata Alba Iulia/Vogue


POKEMONXXX
 Share

Recommended Posts

Salut

 

Text anunt : PUSTOAICA sexy si finuta te astept in compania mea pt. momente pline de erotism, iti ofer sex normal, oral nep., fin. corporala masaj relaxare, 69, mangaieri tandre, poze reale. Locatie centrala

Nr tel: 0763282737 ( 0763.282.737 )

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8]

Locatia caprioarei este la P-ta Alba Iulia langa salonul Vougue unde activa anul trecut Antonia si alte dameze incantatoare.

 

Ieri in jurul pranzului ma hotarasc sa-i fac o vizita Irinei,pentru ca asa se numeste o sun , pe un ton pisicos imi recita meniul sex oral neprotejat in functie de igiena cu finalizare pe sani,69,normal,fk in functie de partener(nu prea sunt adeptul,dar mai fac si exceptii) .

Stabilim sa o sun cu 20/30 de minute inainte,cum eram hotarat sa plec la "vanatoare" ii spun ca in max 20 de minute sunt in zona si voi reveni cu un telefon pentru celelalte detalii.

Sun dupa aprox. 20de minute cand am ajuns in zona de la P-ta Alba Iulia,Irina imi da toate detaliile necesare cum sa ajung la scara blocului si interfonul.

 

Irina este o pustoaica in jur de 19/20 de ani(dupa ochiul meu),par negru lung/lins, ochii verzi,buze frumoase,sani de fecioara,picioare suptiri si fundulet bombat,o minunatie de fata dupa care sigur ai intoarce capul pe strada.

 

Actiunea a inceput cu mangaieri,sarutari din partea ei pe gat,am incercat un fk dar cam timid( fumasem o tigare inainte de a urca si din cate mi-am dat seama fetei nu prea ii place mirosul de tutun) sarutari pe burta,pe 00 , pe junior pana prinde putina viata, il i-a dupa aceea la un oral umed,nu foarte adanc dar suficient de umed si apasat incat sa se trezeasca bine de tot,continua sa acorde atentie si outelor.

Ii cer sa incercam 69 sa ii savurez pasa ei micuta si frumos epilata ce mirosea a creme fine,se pare ca ii si place dak stii sa o stimulezi,punem prezervativ si o incerc intr-un clasic misionar,pozitie in care am si finalizat.

A doua finalizare a inceput tot cu un oral cald si umed din partea Irinei,iar la normal am testat mai multe pozitii,necomentand la schimbarea pozitiilor in mod reppetat.

 

Oral: 8

Normal: 9+

69: Igiena Impecabila

Locatie:9+

 

Pret:200Lei (am stat o ora si ceva,fara sa fiu grabit sau deranjat)

 

Recomand celor care pun accentul pe fizic si nu sunt foarte exigenti la capitolul servicii. Are doar 19 ani,deci va trebui sa o invatam :)

post-4166-150392353069_thumb.jpg

post-4166-15039235307_thumb.jpg

post-4166-150392353071_thumb.jpg

post-4166-150392353073_thumb.jpg

post-4166-150392353074_thumb.jpg

post-4166-150392353076_thumb.jpg

post-4166-150392353077_thumb.jpg

post-4166-150392353078_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tocma' ce ma pregateam sa marturisesc ca am gresit si sa deschid balul, cand Pokemonxxx m-ia luat caimacul.

E cea mai spectaculoasa fata la care am fost in aventurile mele. Are niste ochi albastri in care m-as pierde mult mai mult decat pardalnica aia de ora pe care am cumparat-o.

Si din care n-am folosit decat vreo 20 de minute, pentru ca m-a rapus combinatia de look si orificiu minuscul.

Am apucat sa ma bucur de un oral care n-a fost nici cel mai rau, nici cel mai bun din viata mea. Are o pasarica adorabila din care m-am infruptat copios.

Am mai apucat sa dau de trei ori din cur si asta a fost tot. Fara CIM, COF. De COB n-am mai apucat sa intreb.

Nu stiu daca o sa ma intorc, pentru ca fata este mult prea frageda pentru targetul meu (a se citi neexperimentata). Dar daca vreti sa va atarnati un trofeu deasupra semineului - go for it.

 

 

B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ochii verzi sau albastri? Ori poarta lentile de contact, ori s-a gresit la descriere. Oricum, e buna combinatia cu parul negru, oricare ar fi din cele 2 culori...

Unde mai pui ca e si trufanda, la 19 ani...merita daca sta bine pe fizic, experienta vine ea cu timpul...

 

Intrebare: Pret/finalizare exista sau e 200 indiferent? Nu mi-am dat seama din descrierile voastre si nici din anunt...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teapa!!! Am programat intalnirea cu 30 min. inainte si cand am ajuns la locul faptei (rond alba iulia) la ora fixata... tel. inchis. Un inceput promitator ptr. o DDC...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

fost si eu la dansa :)

 

bloc cu vogue la p'ta alba iulia

 

apartament ok ... baie nu am verificat pt ca eram venit de acasa .

 

domnisoara arata bine 8/10 lua si mai mult daca era usor mai inalta . are niste ochi superbi. igiena 10. sani maricei nr3 frumosi tari, nelasati deloc . Carnea tare pe corp . un pic de aripioare pe lateral , dar nimic in exces . e bine proportionata pt inaltimea ei

oral nepro 7/10 fara deep fara atentie sporita la zonele adiacente.

normal 8/10 sta cum o pui, nu comenteaza , se implica . e ok dar nici nu te da pe spate. i-am dat 8 pt ca are pasarica fantastic de stramta ... cel putin asa mi s-a parut mie.

anal nu face.

am stat 1h / 2 finalizari am dat 200 cadou :D

 

per total e de revenit daca iti place ceva tinerel cu carne beton si ochi dementiali.

 

GFE 8 ...se straduieste cu saruturi cu gemete cu tot ... dar parca nu e real :) mai are de invatat dar pare promitator .

 

legat de programare nu a fost nici o problema . am sunat cu 1 ora inainte . am ajuns la ora stabilita . a raspuns .

 

bafta la futut

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Tot incerc sa dau de ea. O sun aproape in fiecare seara de o saptamana incoa dar nu raspunde la telefon.

Stie cineva ce program are? I-am lasat si sms si tot nu am primit raspuns. (Nu o avea credit ? :))) )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...