Jump to content

Alexandra, 25, 0728386127, Pta. Alba-Iulia


futaciosul
 Share

Recommended Posts

ALEXANDRA, bruneta, 25 ani ofer masaj erotic si companie intima domnilor manierati intr-o locatie selecta. Pentru a te convinge de serviciile mele te astept la mine, 05 Sep  0728.386.127 Pret: 200L ora

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8][attach9]

 

Pentru mine acest mesaj din AT a avut trei cuvinte cheie: masaj, manierat, select. Pozele ok, varsta ok. La telefon a vorbit foarte manierat, cu voce de copil. Se afla fix la rondul de la Alba-Iulia, la etajul 9. Liftul merge pana la 8 si e bezna pe scari. Inauntru ok, curat si select. Domnisoara are un fund usor bombat, inaltime medie, fata ok, sanii medii-mici ok. Dupa micile conveniente de la inceputurile unei conversatii am trecut la faza de negociere. De obicei nu-mi sta in caracter sa intreb la telefon serviciile, unde iti sunt servite la foc automat. Mai bine fata in fata, vezi fata, cantaresti oferta. Accepta sarut, ramane imbracata, face oral neprotejat, 2 finalizari, 200 lei. Pentru ejaculare orala, "depinde". "Depinde de igiena fiecaruia?". "Depinde de cati bani oferi". Fiindca nu sunt mare amator si pentru ca ce vedeam in fata nu prea merita 250 lei, am trecut la dush. Nu stiu cum sa va zic, dar din toata aceasta experienta am ramas in cap cu cel mai tare dush pe care l-am vazut vreodata. Fantastic. Zici ca intrii intr-o nava spatiala. Desprins cu greu de baie, m-am tolanit pe pat unde am asteptat pe domnisoara sa ma incante cu prezenta ei. A venit imbracata, cum i-am cerut. Evident incurcata de inedita ipostaza, a inceput sa baguie o intrebare daca sa se dezbrace ea sau eu. A urmat un moment mai stangace, in care nu prea stia nici unul dintre noi ce trebuie sa faca. Am inceput sa o sarut. Ea a inceput sa rada, din nu stiu ce motiv. (Personal, m-am saturat de scenariul prost in care dupa 2-3 saruturi pe burta si un oral grabit, o conversatie proasta si un sex mofturos sa plec acasa doar fizic satisfacut). Am pus-o pe spate si am inceput ma joc cu sanii, cu gatul ei si cu piercing-ul din buricul ei. Total debusolata, n-a prea reusit sa intre in atmosfera, desi am tot incercat. Am ajuns, la final, la concluzia ca nu prea stie sa se futa bine, nici dupa ani de meserie. Cel putin, nu cu clientii. Am ramas un singur numar. In concluzie nu pot sa zic decat ca daca vreti sa vedeti cel mai tare dush, va recomand sa o vizitati pe domnisoara. Altfel, nu prea.

 

PS: Pozele o avantajeaza atat de mult pe domnisoara, incat as putea spune ca nu sunt ale ei daca n-ar fi piercing-ul ala doveditor din buric.

post-2094-150392348275_thumb.jpg

post-2094-150392348277_thumb.jpg

post-2094-150392348278_thumb.jpg

post-2094-150392348279_thumb.jpg

post-2094-150392348281_thumb.jpg

post-2094-150392348282_thumb.jpg

post-2094-150392348283_thumb.jpg

post-2094-150392348285_thumb.jpg

post-2094-150392348286_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@papuasul: Din pacate, nu pot sa-ti confirm. Din descrierea de acolo, pare alta locatie din districtul rosu Pta. Alba Iulia. Scara de bloc unde am fost eu e intre "La mama" si ING. La pozele din locatie nu-mi dau seama, fiindca ma uitam catre altceva la intrare si eram practic in fuga la iesire. Alexandra, mi-a spus ca mai sta cu inca 3 fete in locatie, dar n-am intrebat ce si cum. Cat despre dush, cine stie, poate se ofera cu reducere pentru curvele din Alba Iulia.

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Da, nu este locatia pe care am presupus-o eu. Este in acelasi bloc dar in partea cealalta, cum ai zis, langa "La mama"'.

Sunt mai multe fete in locatie, cred ca lucreaza in ture.

Eu am sunt pe acest numar si cand am ajuns acolo, ce-a care m-a intampinat (nu mai tin minte cum a zis ca o cheama, cu varsta in jur de 30 de ani) m-a informat ca posesoarea numarului tocmai ce a trebuit sa plece (replica clasica).

Mi-a zis ca pot sa imi aleg pe altcineva si sigur o sa ma simt bine. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Salut,

Am fost la domnisoara acum vreo 10 luni si uitesem de ea ca sa ii fac o recenzie. Am ajuns acolo cu niste prieteni care stiau locatia.

Femela a cerut 150 ron/ finalizare inainte de actiune. primit prosop curat si vizitat dusul care nu prea avea cele necesare (gel, sapun). Actiunea: laba cu manusa de dantela pe mana pana s-a sculat pula si apoi prezervativ repede si un pic in gurita uscat asa fara pic de umezeala. O muie naspa cum n-am vazut de mult. Apoi caprita si hop in pizda care era destul de micuta dar atitudinea si prestatia o faceau sa para cea mai naspa galeata din lume. Dezamagire totala si mi-am dat drumul. GFE de cacat 2, locatie 2 (a fost semiintuneric si cica nu mai avea becuri), fata arata ok 7, fatza era ok 8, prestatie nota 3 (mai bine fac laba si imi bag un deget in cur).

Nu mai revin si nici nu recomand.

Mai avea o colega un cal mare si negru Black Futy sau Beauty care cica a facut sex frumos cu un amic care a fost multumit!

Cam aiurea!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...