Jump to content

ANA, domnisoara educata si manierata, 25 de ani, Billa Titan, 0767.587.582


tommy_boy
 Share

Recommended Posts

ANA, irezistibila, senzuala, roscata, atenta la dorintele tale, stiu sa iubesc, sa ascult, sa ma supun, te astept la mine pentru a te convinge, pozele sunt reale 100 % nu rasp. la privat si sms, kiss

tel : 0767587582  /  ( 0767.587.582 )

 

 

sunat si vorbit , aflat urmatoarele :

presteaza oral si normal

tarif : 50L / fin

locatie : in apropiere de Billa titan (daca am inteles eu bine)

 

 

  width=75 height=100http://img218.imagevenue.com/loc995/th_643584148_9029247_123_995lo.jpg[/img] width=75 height=100http://img262.imagevenue.com/loc579/th_643585593_9035648_123_579lo.jpg[/img] width=75 height=100http://img273.imagevenue.com/loc252/th_643586485_9035650_123_252lo.jpg[/img]width=75 height=100http://img173.imagevenue.com/loc517/th_364358774_9398787_123_517lo.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

revin cu amanunte dupa vizita :

locatie : Billa titan , bloc stradal , se ajunge usor

- e fata din poze ...dar in realitate arata  mai bine  , tanara ... cam la 20 de ani , draguta la fata , slabuta , inalta

 

- oralul e pro sau nepro (dupa cum vrea clientul)

- la normal ok , dar cam  timida

aspecte negative : baia lasa de dorit , recomand sa faceti dus inainte sa veniti

raport calitate/pret : f bun la prima impresie

de vazut cum se comporta si cand stai pt 2 fin(o ora) ...

cand am fost eu era singura , acum am vazut in anunturi ca mai are o colega

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am fost la Ana pentru 1 ora, 100 ron, 2 finalizari.

Daca legi o conversatie cu ea se destinde si e ok.

Arata intr-adevar mai bine decat in poze, accepta fk si diverse pozitii la normal, oralul bun, isi da silinta la ambele.

Piersicuta corect epilata, curata, fara mirosuri suspecte.

Are o oglinda foarte inspirat pusa pe perete, langa pat.

Te atentioneaza cand mai ai putin din ora, deci nu accepta depasiri de timp, dar nu e deranjant.

Lucreaza singura, pana mai tarziu daca o suni din timp.

O experienta placuta, cu siguranta mai revin.

Link to comment
Share on other sites

Am vizitat si eu.Garsoniera curata,camera cu doua oglinzi,patul este cam zgomotos.Fata are 20 de ani,vopsita blond,inalta,slabuta si are sani maricei si frumosi.Epilata,curata si miroase frumos.Este draguta la fata,comunicativa,vorbeste frumos si se comporta frumos.Am platit 100 lei pentru 1h oral n si normal. Oralul mediu fara artificii,accepta degete in pasa,la 69 se excita usor.La normal accepta pozitiile fara sa comenteze este stramta si se misca frumos.Parerea mea este ca merita vizitata. Salutari la confrati.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am inscris si eu la caprioara Ana...am prins-o la telefon destul de usor, dar a spus ca ma primeste peste o ora ,ca mai are pe cineva...in fine revenit dopa o ora urcat in cutia aia de chibrituri zisa garsoniera... tipa ana, are vreo 22 zic eu..iar tariful e de 50fin ..fara anal ...nu face ...venisem pregatit  adica dusuit ptr, ca citisem ca nu ai loc in dus..si asa e...am decartat la inceput banii ...oralul la facut  fara prezervativ...fara deep  doar lins oo-le si supt din acadea...am trecut la normal unde  sa asezat singuta la caprita....destul de strimta si sa umezit natural...am pompat citeva minute si am terminat in prezervativ...oglinda de langa  face toti banii...  pentru fast fuck ..si carne tanara e o.k.  ..fara chiestii sofisticate ca nu cred ca duce ..oricum e la inceput de cariera..!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salve a tous!

Intaratat de poze, am zis ca daca tot ajungeam prin zona, sa merg la caprioara Ana.

Am sunat inainte si am stabilit intalnirea pt 30 de min mai tarziu. Am ajuns usor si se gasesc si locuri de parcare usor.

Sunat din nou, ghidat in blocul de langa vulcanizarea din apropierea marketului Bila de pe str Postavarului. Am gasit-o intr-o rochitica albastruie stravezie destul de sic. E simpaticutza, dar destul de banala... nu intorci capul dupa ea pe strada. M-a intrebat cam cat stau...raspuns 1 ora si m-am facut comod la o tigara. Am povestit despre tot soiu de traznai, ca sa ne destindem un pic. E deschisa la dialog, dar nu va inchipuiti ca va discuta despre Kant. I-am cerut un prosop si l-a scos din lada patului (unde erau mai multe), uscat si fara mirosuri suspecte, dar cam de dimensiunea  a vreo 3 A4, puse pe lat.

Bun, ma duc la dus unde soc! dus direct pe jos, fara cada, fara nimic, ma rog... bine macar ca nu treb sa faci dus in bucatarie ca nu stiu unde dracu se duce apa! ;D

 

Ma intorc dusat si fata se desbracase deja si ma astepta numai in chilotei.

Tzatzici mistocutze, obraznice, cu sfarcuri erctile, usor de tot lasate.

Incepem cu mangaieli, muscaturi usoare, ii cer sa puna caciula si o pun la un oral, facut destul de bine, in timp ce eu ma jucam cu pasarica, frumoasa, fara mirosuri si epilata.

Trecut la un umeri craci, unde nici nu m-am apucat bine ca m-au gasit tot dracii, de ce tare scartzia nenorocitul ala de pat (sigur se auzea la vreo 3 etaje mai jos), am intors-o pe latul patului si pe la spate, m-am apucat de o buceala, care se vedea al dracu de misto in oglinda de langa pat.

Am terminat in caciula, fata m-a curatzat grijuliu si mi-am aprins o tigara, timp in care s-a dus la dus sa se refriseze un pic. M-am dus si eu si la intoarcere am mai stat un pic de vorba si am trecut la un repetir, care s-a desfasurat in acceasi nota.

Dusul de final si m-am carat binedispus si descarcat.

P.S. Am uitat de bani. Banii i-au pus pe masa, inainte de a merge la dus, dar fara sa ii ceara fata.

100 de lei bine investiti sa stiti... sunt multe de bani mai multi care nu se poarta asa. Brava ei!!!

Daca am uitat ceva ASTEPT CRITICI!

SPOR MAXIM IN TOATE       

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hey guys,

 

am ajuns si eu la domnisoara vineri (2 nov) dupa amiaza, asigurandu-ma inca de pe la ora 14:00 cu o programare pentru 16:30.

La telefon raspunde o voce timida, care vorbeste incet, dar care te lamureste clancis ce anume stie si poate sa faca.

Indrumat usor si corect la blocul, scara, etajul si ap cu pricina, am intrat in cutiuta de chibri... pardon, in garsoniera, unde am gasit o pustoaica frumoasa, la vreo 1.82 cu tot tocuri (inaltimea ei tre' sa fie undeva pe la 1.75).

Un corp frumos, un pic cam slabuta pentru gusturile mele, tzatze frumoase, nu chiar mici tinand cont ca e slabuta, un cur obraznic bine conturat, dar putin cam mic... dar overall o fata frumusica... Arai bine decat in poze.

Oralul e OWO dar fara CIM, bine executat, fara artificii, fara DT, fara ruperi si schimbari de ritm, dar executat cu multa umezeala si cel mai important: fara dinti  ;D

Am trecut la normal protejat, cu miscari oarecum interesante cand e deasupra, dar aproape inerta la capra... ceea ce m-a deranjat putin, drept pentru care am preferat sa dau cat de tare am putut, obtinand de la ea niste gemete de durere (pai ce sa-i fac, daca de placere sau de complezenta nu erau). Treb sa recunosc ca mi-a parut putin rau la sfarsit, dar asta e... ar trebui sa incerce totusi macar un GFE, ca sa anihileze lipsa de implicare si faptul ca e inerta in anumite pozitii.

Pasarica corect epilata, fara mirosuri, dar nu mi s-a parut atat de stramta pe cat vorbesc mai sus colegii de suferinta sau pe cat ar trebui sa fie la varsta ei (20 de ani declarati si reali, probabil)... sau poate ca am avut eu asteptari cam mari in urma reviw-urilor citite anterior vizitei.

Nu face anal, dar cel mai important lucru, este docila, nu comenteaza, executa conform cerintelor si mai ales... nu te grabeste.

Daca ar incerca putin GFE, cred ca ar reusi sa se ridice la cel mai inalt nivel, vorbind de raportul calitate/pret.

Una peste alta e o experienta care merita repetata la un anumit interval de timp, cel putin pentru carne tanara si felul cum arata, dar mai ales pentru 50 de lei/fin (bani marcati la inceput, fara sa ii ceara ea).

 

AAAAAAAA... LOCATIA: Bre oameni buni, faceti dus inainte si nu faceti dupa (lasati dusul de dupa pentru acasa)... stergeti-va cu servetelele umede din dotarea d-soarei si evitati baia. Am venit dusuit dinainte, dar am facut marea greseala sa calc la dus dupa; dusul se face de fapt in baie, direct pe jos, nu aveti nici prosop, nici papuci si veti fi nevoit sa intrati inapoi in camera uzi pe picioare, unde veti calca pe o pardoseala murdara, nematurata, de unde veti aduna destul de multe lucruri de pe jos si le veti baga direct in sosete.

 

Spor la tot si mai ales in toate...

 

Link to comment
Share on other sites

draga  francisco nu cred ca la mne a fost nematurat sau mizerie...poate ti sa parut tie dar la mne tot timpul este curat...si da prosoapele nu le tin la baie pt ca dupa fiecare client trebuie sa le iau eu iti dau prosop curat nu il tin in baie sa crezi pe urma ca la mai folosit cneva....

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit pe forumul nostru, Ana20!

 

Ai grija ca ai inceput cu stangul.

In primul rand, trebuia sa faci o scurta prezentare despre tine, despre serviciile pe care le oferi, tarife, + cate colege de apartament ai in prezent. Sunt destui membri pe-aici care nu agreaza galagia, aglomeratia si disconfortul oferit in momentele intime. Apoi, ai fi putut sa-ti exprimi nemultumirea despre spusele colegilor.

Mai mult interes/calitate o sa-ti aduca mai multi clienti.

Fiind inscrisa la noi pe forum vei citi recenziile despre tine, sper ca iti vei asuma criticile si, daca va fi nevoie, iti vei imbunatati tehnica.

 

 

Multumesc anticipat si sper intr-o interactionare cat mai benefica.

 

 

O zi buna in continuare.

Link to comment
Share on other sites

@Ana20, nu caut discutii in contradictoriu si nici polemici nejustificate, deoarece nu acesta este scopul forumului; mi-am expus propriile pareri legate de experienta avuta si am incercat sa fie cat mai obiective. Nu dau sfaturi pentru ca nu sunt in masura sa o fac, dar daca te uiti la concluzia trasa de mine in reviw-ul de mai sus ("... e o experienta care merita repetata la un anumit interval de timp..."), cred ca cel mai bine ar fi sa incepi sa citesti printre randuri si sa iei din intreg, detaliile care fac diferenta. Considera ca e o informatie si nu un sfat... depinde de tine ce faci cu aceasta informatie!

Mi s-a parut oare ca era nematurat? Ok, sa spunem ca da... Dar mi-ar placea ca data viitoare cand voi reveni (si sigur o voi face), sa nu mai am nici o observatie negativa de facut.

Legat de prosop, aici trebuie sa imi cer scuze, pentru ca nu am vazut prosop in baie, dar nici nu am cerut unul... banuiesc ca daca as fi cerut, cu siguranta as fi primit (cred)...

 

@gotti... Trebuie sa ii acordam credit si circumstante atenuante Anei, pentru ca e noua pe forum si abia se familiarizeaza cu regulile. Eu am convingerea ca e o fata desteapta (cel putin asa mi-a dat impresia) si cu siguranta vom avea interactiuni mai benefice, atat pe forum cat si face-to-face... pentru ca intotdeauna e loc de mai bine, nu?!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vizitat.

Intradevar "originalul" arata mai bine decat in poze. De obicei situatia de la fata locului este departe de asteptari, nu e cazul de data asta. Arata bine, proaspata. Doar soldurile cam inguste pe gustul meu. Nu am interactionat prea mult asa ca GFE-ul este greu de evaluat, asta pentru ca eram eu grabit. Fata are potential iar la pretul de 50/fin este destul de greu sa gasesti ceva comparabil pe piata. Oglinda de pe perete face toti banii dar din pacate ocazia asta mi-a adus aminte ca trebuie musai sa mai dau jos niste kg....

Programare OK, nu este chiar un dute-vino continuu asa cum se mai intampla. Ceva probleme cu vecinii, blocul fiind destul de populat. Eu am sa revin de cate ori am sa pot. Atat am avut de adaugat.

Link to comment
Share on other sites

salutam.

Vizitat acum 2-3 luni d-ra. Calitate pret ok. Mie personal mi s-a parut ca are ceva origini (fie ele si doar in inchipuirea mea).Sexul a fost corect.Cim first and second normal prote.

Lipsa dus si ea si eu (ca apa era super rece si era numai la chiuveta daca imi aduc bine aminte).

Blond vopsit, ochi caprui. Nimic care sa iti atraga atentia. ea este slim, 1,70 cu appx. Piele intinsa, tanara. Nu imi ofera perspective viitoare. Face asta pentru bani , dar nu isi da seama inca

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Administrators

Mai nou e gravida, dar lucreaza in continuare:

 

 

GRAVIDUTA sexy din Titan, intelegatoare, atractiva si cu mult bun simt, astept tatici pentru a petrece clipe de neuitat alaturi de o viitoare mamica, nu ezita, sansa unica, sa nu deranjati degeaba, Titan, Billa 27 Oct 00:34

0767587582 ( 0767.587.582 ) Bucuresti

 

17042674.jpg 17042675.jpg 17042676.jpg 17042678.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ANA, domnisoara educata si manierata ofer masaj de relaxare domnilor manierati la domiciliul meu. Zona Titan...100lei/h

 

Alte detalii:

 

Nume: Ana

Varsta:  25

Locatie: Titan, langa Billa

Servicii:  oral si normal

Program: pana la ora 22, a se suna cu 15 min inainte

Numar de telefon: 0767587582 ( 0767.587.582 )

Colege: nu se stie

 

Voce placuta si parea deschisa sa incerce si alte lucruri.

 

[attach1][attach2]

post-11824-150392389017_thumb.jpg

post-11824-150392389019_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...