Jump to content

(V) ISABEL, pustoaica blonda 0724628174 Decebal


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

mare atentie cu acel bar :)

 

un prieten de-al meu si-a luat o teapa de zile mari.....

Bine si el a fost oleaca guster.....

Adica, au mers intr-o delegatie si seara au mers sa clateasca ochiu obosit de atatea hartzoage. Au negociat cu o gagica mai rasarita si au stabilit sa vina in camera de hotel pt belit. Cert e ca au futut de au rup in noaprea aia. Fata? fata nici nu a venit (vorba bancului :) ) .

Am uitat sa va spun ca baietanii au platit inainte, adica din bar :) :) :) :)

 

Deci putintica atentie nu strica

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ddc_forum

"ISABEL, pustoaica blonda si sexy, ofer companie intima domnilor generosi si stilati, suna-ma si nu vei fi dezamagit, nu ezita! la mine sau la tine, alegerea este a ta,! 0724628174 "

 

Deci:

 

Anunt luat din AT

 

Locatie : Piata Alba Iulia , Bulevardul Decebal, intr-un apartament de 3 camere la etajul 8. Nu bag mana in foc dar cred ca mai sunt si alte fete pe acolo .

 

Descriere: fata este exact ca in poze , blonda , cam 1,70 ... sani mici , fund bombat.

 

Prestatie : am inceput cu un oral neprotejat , facut chiar bine dupa parerea mea , fara maini , s-a jucat putin si cu oole ... putin pt ca a zis ca nu-i place... in fine... sarut a zis ca nu accepta dar dupa ce am insistat a fost de acord... normal executat mai intai cu ea deasupra ... miscari lente , gafaieli si apoi in diverse pozitii.... iar in final inca un oral si apoi CIM

 

Pretul e de 100 pentru un numar si inca 50 pt CIM. Ideea e ca am uitat sa ma intreb de CIM de la inceput.

 

Nota : 8/10 pentru prestatie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

Asaaaa...ma miram de ce nu se gaseste nimeni mai doct sa dea detalii despre orasul mai sus amintit si acum ca m-am intors imi dau singur raspunsul: ca nu prea are ce detalii sa dea...

 

Pe scurt, ca sa nu plictisesc audienta:

1. cluburi de striptease...majoritatea au dat faliment..am fost in vreo 2, ceva parca Cleopatra si Tropical, ceva..nu imi mai aduc bine aminte ca eram cam "sifonat". Ceea ce imi aduc aminte ca cereau fetele consumatie de la 1 mil in sus din prima, ceea ce m-a trezit brusc din mahmureala..

Fetele in sine nu aratau cine stie ce, le-as cataloga de vreo 6, maxim 7...

2. Street Action: Pe centura si pe Densusianu erau vreo 8-9 fete la produs...majoritatea gipsy, una din ele parea mai spre culoarea noastra si arata chiar OK..sa zic un 8 dar nu am prestat din temeri medicale. Oricum e greu sa opresti ca in zona aia (imediat dupa pod , e un OMV) intorc foarte multe tiruri (ghici de ce?) si ai sanse daca mai e si noapte sa dormi cu masina intepenita intre 2 tiruri

3. Ziar: am dat vreo 2 telefoane dar dupa voce pareau fetele care presteaza pe centura dupa lasarea intunericului (citez :"am program doar pana la 8 ca sunt si studenta" WTF??? ea facea 10 dezacorduri in 3 cuvinte si ce fac studentele de la 8 incolo, dorm,invata??...in fine)

Deci pe scurt, le dau dreptate colegilor de mai sus..mai bine mai faci niste km pana in Ungaria ca poate oferta e mai atractiva sau te rezolvi din timp la Cluj sau Timisoara...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

Salut, o super tipa in Oradea, o cheama Mariana, e blonda bine proportionata cu tatuaj pe spate si bine bronzata, face oral protejat poate nu am insistat eu pre mult, accepta cunilingus iar dupa asta accepta si sarut si pune si pasiune in el.Ce a fost placut e ca pune suflet.

O recomand cu cadura, are tel. 0721386780

 

Am uitat sa spun ca pretul la hotel a fost de 100 e si nu a fost o partida cu ochiul pe ceas chiar daca s-a discutat pentru o ora.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest ddc_forum

in oradea mai exista:

Flori 0755324401 - vine la intercont - prestatie 7, fizic 7, atitudine 7

 

anyway: in oradea existe destul de multe dar cele ok sunt foarte scumpe, de genul 100 euro si nu sunt extranemai vazut, cele de 200 lei sunt relativ ok si se gasesc mai ales prin receptia hotelurilor (vulturul negreu, intercont, samd)ceva foarte frumos (manechin si culmea, actiunea chiar cu strigaturi) este gabi 0753096067 (gasit prin receptie, numar de la ea direct, sunat ulterior si s-a dat lovita)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest ddc_forum

Oradea. Brrr…, un dezastru. Pentru mine.

Am ajuns acolo total nepregatit (nu ca ar exista aici pe forum o abundenta de informatii legate de orasul de granita), asa incat a trebuit sa apelez la singura sursa potential valida in astfel de situatii: presa locala. Am cumparat tot ceea ce teoretic si practic era disponibil. Rezultatul: din vreo 5 sau 6 publicatii locale (cotidiene sau saptamanale) am reusit sa “pescuiesc” 3 sau 4 numere de telefon care intr-un fel, mai mult sau mai putin voalat, faceau referire la “masaj erotic” si inca un numar la care in mod explicit iti spunea de companie intima. Acesta din urma avea si referire la varsta prestatoarei: 41 ani. Am sunat (cel cu companie intima … 41 ani), sincer nu foarte incantat, dar trebuiau umplute niste ore ramase neacoperite in agenda dar inmuiate complet de ploaia nebuna din dupa-amiaza acelei zile. Imi raspunde o voce bine afectata de influenta daunatoare a tututunului si a excesului de alcool plus influentele datorate rasei cu origini migratoare. Intrat in joc am zis sa marsez mai departe, asa incat am obtinut detaliile: 50 lei oral + normal, ambele protejate. Cand am apasat in continuare “pedala de acceleratie” solicitand ceva detalii elocvente despre persoana ce urma sa o intalnesc, am fost repezit de o voce, devenita brusc, furibunda si agresiva, spunandu-mi ca am mai vorbit cu ea, ca i-am trimis si sms-uri, etc, etc, aiureli si abureli. Am renuntat instantaneu, dar politicos, cerandu-mi scuze, i-am spus ca as fi dorit sa vorbesc cu o doamna, dar se pare ca am gresit numarul.

Dintre numerele de telefon la care puteam suna pentru masaj, la unul mi-a raspuns o voce placuta, amabila (accente maghiare, ahh…), dar care din pacate nu era disponibila decat seara tarziu avand programari facute pana atunci.

Ultimul numar la care am sunat, al domnisoarei Carmen: 0733188480 (din pacate, singurul care a mai ramas in agenda de apeluri). Domnisoara Carmen era disponibila in intervalul temporal propice mie si imi propunea ca si servicii urmatoarele: masaj de relaxare completat cu masaj erotic cu finalizare orala (a mentionat ca nu face altfel de sex), pret de o jumate’ de ora la pretul de 50 lei (TVA inclus), aceleasi servicii prestate 45 minute urmau a se deconta cu 100 de lei, iar pentru una ora, completa, petrecuta impreuna, beficiind de acelasi panel de servicii, ar urma a scoate din portofel suma de 150 lei. Am notat adresa (parca Splaiul Crisului nr. 6, un bloc turn, inainte de nu mai stiu ce liceu) si cu stergatoarele puse pe viteza maxima m-am indreptat bezmetic printr-o ploaie turbata la locul cu pricina, nutrind oarece sperante. Ajuns in apartament am fost lovit direct in plex de realitatea ce o aveam in fata: o aratare, tuciurie, cam la 178 inaltime, slaaaba, slaaaba, ceva de neimaginat. Adusa de spate, cu picioare ingrizitor de subtiri si cu articulatiile genunchiului proeminent iesite in relief, cu pieptul parca supt, arata mai rau ca o caricatura. Cred ca nici in documentarele filmate cu foarte multi ani in urma in Biafra nu au gasit asa ceva. Ceva totusi am remarcat frumos la ea: buzele. Frumos conturate, pline, carnoase (sau mi s-o fi parut?) Am salutat frumos si respectuos, stanga imprejur si am spalat putina.

Dezastru!

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

in aceasta urbe, m-am descurcat in mod onorabil in carciumile existente in pasajul pietonal (circular) din centrul orasului. Ce-i drept, a trebuit sa apelez intr-o prima etapa la farmecul personal, insa consider ca a fost abordarea corecta.

Mai precis, erau grupuri de 2-3 venite in mod evident la agatat. Maniera personala de abordare a fost aceea ca m-am pretins a fi complet ratacit in jungla citadina de la malul Crisului si am solicitat sprijin in identificarea unui restaurant corespunzator. Unde, evident, am dorit sa nu fiu lasat singur la masa.

 

La 2 din 3 delegatii sistemul a functionat si a adus beneficiile despre care tot discutam. In special cu privire la elemente ce inchegau cu dificultate presupuneri in limba lui Eminescu, insa aveau o predispozitie genetica spre gulash (si multa muie).

 

 

Daca se considera inoportun, postul poate fi indepartat ca atare. Considerati-l o ....izbucnire nostalgica :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest ddc_forum

Am discutat cu ele pe mess ,ofera sex normal+oral totul protejat la 100 ron /ora tel. 0751765503 si am stabilit o intalnire pe seara dar intre timp a picat o "gospodina cinstita" veche cunostiinta si a cazut totul...va invit pe voi sa incercati ...eu o voi face la proxima vizita in localitate...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ddc_forum

Dup? ?eapa din Bra?ov ?i e?ecul din Târgu Mure?, am poposit la Oradea, unde pân? la urm? mi-a r?spuns o tip? la nr. 0746453920, mi-a zis c? e blond? cu sânii foarte mari, are 1.70 ?i 66kg. Eram cam st?tut, a?a c? am zis s? m? risc. Am s?rit în taxi ?i în 10 minute eram la u?a ei. Când am v?zut-o, s? fac stop cardiac ?i mai multe nu. Fra?ilor, alea 66kg erau de fapt vreo 80, iar blonda p?rea de fapt o conlocuitoare vopsit?. Cu toate astea, era amabil? a?a c? am zis s? încerc m?car un oral. Protejat, mai ales c? apartamentul ar?da oribil.

Oralul a fost mai slab decât o lab?, am terminat chiniut, am pl?tit 70 Ron ?i m-am c?rat de unde am venit. Ora costa 150 Ron ?i se oferea ?i normal.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

In ultima vreme ajung aici periodic, cu treburi.

 

Ultima data am fost acum o saptamana. Am stat la Continental forum- un hotel dragut. Era in timpul saptamanii asa ca era destul de gol in centru si in pasaj. In concluzie slabe sanse sa prind ceva folosindu-ma de sarmul personal.

 

Asa ca am trecut la planul B. Luat presa - saloane de masaj preturi cam 150 ron masajul nud. Am dat skip. Vreo doua anunturi dubioase ale prestatoarelor. Am dat skip.

Am vizitat un club de noapte -striptease - nu erau decat doua fete f plictisite. Am plecat.

 

Asa ca am ramas pe ce prind la hotel. Tipul de la receptie din tura de noapte, foarte de treaba, mi-a promis ca ma ajuta daca am nevoie.

Dar nu am avut nevoie. Situatia se prezinta cam asa: In clubul de noapte al hotelului, este un cabaret - program de doua ore. IN rest nimeni nu danseaza. Nu exista stritptease etc.

Preturile sunt de club de noapte : o bere la 330 ml costa 20 de ron. In schimb in club sunt dame de consumatie. Care te abordeaza si asa se si prezinta: dame de consumatie.

Scopul lor acolo e sa agate clienti cu care sa mearga in camera contra cost evident.

 

Preturile sunt: te costa consiumatie in bar - o sampanie - 130 RON.

Te costa fata 100 de euro - unele doar un numar, altele o ora, cate numere poti.

Te mai costa 20 euro la receptie ca ai dus persoane in camera noaptea.

 

Asta e varianta oficiala. Varianta neoficiala: dupa ora 2 negociaza daca nu au clienti. Se poate da skip la consumatie si la pretul de receptie. Vin direct in camera in "timpul lor liber" dupa ora 2:30.

 

Cand am fost eu erau 4 fete. Una grasa, una anorexica si doua tipe beton. Te abordeaza toate pe rand. Tipa misto care mi-a placut nu a vrut sa lase din 100 de euro ora. Fara sa mai ceara nimic consumatie sau alte taxe. Am zis totusi pas.

 

Tipa mai plinutza mi-a cerut 50 de euro pt 3 ore :| dupa ora 2:30 fara alte taxe.

 

In final a venit in camera si am achitat 250 RON. Masaj plus O +N fara anal (pt ca nu m-a interesat). Nu am tinut-o 3 ore pt ca dimineata aveam treaba. A plecat cam dupa o ora si 30 de min. 2 numere in total.

 

Cam astea ar fi experientele din Oradea.

 

Multa bafta va doresc. O sa revin cu mai mult la urmatoarea vizita.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

un mic survey astazi:

flori de mai sus - 100 e si din pacate eu nu mi mai amintesc cu era ... desi daca atunci am spus 7 nu era asa grav - oricum nu de 100 e  :o

brunetzika... la tel 100 lei o si n ambele protejate... numai la ea acasa, din pacate nu lucreaza decat pana la 10, eu am treaba acum... abia dupa 12 as fi putut (a promis ca daca incerc si are tel deschis, bla bla....)

 

am lipsit aprox un an... chiar asa rau sa fie in Oradea? are cineva alte idei? pls help :)

 

Link to comment
Share on other sites

ca sa contiunam in nota trista... la bar continental... 100 e... niste grase, la baiatul de la receptie 100 e una grasuta (craci misto) dar nu face decat o + n... eu cred ca nu au inteles in ce oras sunt... poate u intrat cu viza...

deci eu nu mai fac nenica delegatii in Or... e vai mama lor... de ce oare tre sa fie 100e??? sunt la Monaco si nu stiu eu? si daca erau Zina Zinelor - jur ca le plateam... dar niste stejari din Borzesti... :'(

 

 

looks like Obama has to worry: 100 e sunt niste bani de 2 lei...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Eu am lovit iarasi la Conti.

 

 

Erau mai multe fete decat prima data - recenzata mai sus.

Intr-adevar una grasa. Restul erau ok. Am ales blonda sexoasa - poate cea mai atragatoare de acolo (In Bar este intuneric). In bar mai erau inca 2 blonde (una mica +sani mari, una slaba si inalta) o bruneta si doua satene.

Am petrecut o ora jumatate, 2 numere O+N in camera.

Am platit 500 RON fetei. Nu am platit altceva la bar sau receptie. Am asteptat sa se faca 2 sa devina libere...

Overall multumit de prestatie, dar legat de aspectul fizic am fost putin dezamagit in camera, la LUMINA. Femeia uzata bine, bronzata cam ciudat (cam mult si doar pe alocuri), botox si alte operatii. Nu cred ca as mai reveni, desi dameza mi-a dat o carte de vizita unde poate fi gasita pentru astfel de activitati - pe ea scria Consilier Juridic.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Hello all,

deci, sapt trecuta, Continental, aranjat cu baiatul de la poarta.

Trimis o fetita foarte misto, genul de pitzi din cluburi pe la 20 de ani

Tarif: cerut 100 eur, platit 400 lei pentru cam 2 ore la final, cu 1 finalizare

Fata: inalta (170), foarte bine imbracata, ingrijita (solar, sala, etc), epilata perfect, cu un tatuaj pe spate deasupra fundului, sani cam de 2, forma de para, tari, slabuta, cu forme foarte misto, curata, carne tare, blonda, par lung

action:  a stat cam aprox 2 ore (fara sa se uite la ceas more or less), actiunea sex amestecat cu pauze, oral nepro, destul de bun, cu finalizare (dupa cateva pozitii normale - nu face anal) orala (nu inghite si nici nu i prea place in gura, dar asta e... la banii aia mai si suporta), fk acceptat, nu are restrictii de pozitii sau mai stiu eu ce,

diverse: mi a povestit ca mai are niste prietene cu care fac si show, are un bmw (cred si eu la ce tarife mi a spus ca avea...) pe care vrea sa l schimbe... mai vine din cand in cand si la Buc da rpe min 1000 euro (comparat cu ce gasim aici la Buc este deplasat de scumpa si nu prea pricep cum de are clienti la banii astia - nu ca nu ar fi buna...)

daca am ratat ceva ... let me know

stiam ca se poate gasi ceva foarte bun si la Oradea... desi pretul nu este cel mai prietenos ever...

de revenit din punct de vedere al calitatii si al gfe (cam de 7)

succese

Io

 

 

pentru contact cereti detalii PM

Tache

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...