Jump to content

(V) Marga - Masaj de relaxare profesional Dr. Taberei 0733203992


Adrian Rino
 Share

Recommended Posts

Salve dragi confrati,

 

Va aduc in atentie o noua caprioara:

MASAJ, maseuza efectuez masaj de relaxare si anticelulitic profesional la domiciliul meu, masajul se face pe masa de masaj 0769762442 ( 0769.762.442 ).

Din cate retin anuntul ei nu e tocmai nou, insa de data aceasta mi-a atras atentia fiind insotit si de o poza. Am vb cu ea in aceasta dimineata si mi-a dat urmatoarele detalii:

- locatie: Drumul Taberei, Romancierilor

- program: 09.00-21.00 (insa ii era cam somnic cand am vb, deci cred ca mai degraba incepe munca pe la 11.00, 12.00)

- voce: senzuala :-*

- servicii: masaj de relaxare pe masa de masaj. Spune ca nu ofera finalizare

- pret: 60 ron/ ora

 

Iaca si poza

[attach1]

 

Eu o sa ajung pe la ea curand.

 

Daca a fost careva sa dea un semn.

 

Cele bune,

Adrian

 

[LE Admin: noul numar de telefon e cel din titlu, 0733203992 , 0733.203.992  May 29, 2014]

post-1661-150392350996_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

am ajuns si eu la ea...cam greu...adevarat e mare tipa mai nou specifica in anunt ca e plinuta ;)

masajul ce sa zic de nota 9 conditiile sunt ok e curat in rest n-am ce sa zic de ea pare de treaba la prima vedere

Link to comment
Share on other sites

Stimate domn @cevabanal,

 

Ar fi de mare ajutor o recenzie regulamentara pentru a putea intelege mai bine ce si cum  8).

 

Cu multumiri,

Adrian

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutari!

 

Am vizitat-o si eu pe domnisoara, atras fiind de ideea de a avea parte de un masaj profesionist. Mi-a explicat la telefon care sunt serviciile si ca nu practica decat masaj.

 

Am ajuns la locatie, undeva pe langa Parcul Moghioros in sectorul 6. M-a asteptat destul de joviala, la prima vedere pare o persoana deschisa.

 

In locatie - apartament 2 camere (am inteles ca mai locuieste cu o colega, care insa nu deranjeaza), destul de curat, baie curata, apa calda.

Masa de masaj, lenjerie unica folosinta pentru masa. Prosop curat pentru baie.

 

Fata - supraponderala dar draguta la fata, bruneta, ochi caprui frumosi, aspect curat, fumatoare. Este destul de comunicativa, nu vorbeste in plus, vesela.

 

Masajul - Bun spre foarte bun. Am inteles ca este atestata. Mainile puternice si calde, atingeri placute, foloseste ulei de masaj. A reusit in cele aproximativ 50 min sa ma relaxeze, se pare ca se pricepe destul de bine. Nu se grabeste, masajul este de relaxare si se face cu o muzica placuta in fundal.

 

A reusit sa ma si excite la un moment dat (eram complet gol) insa nu am intrebat daca se poate si altceva. Ea a lasat sa se inteleaga ca nu se poate.

Per total o experienta placuta, contributia mea din cate imi amintesc 6 batrane vechi .

 

Note (tinand cont de faptul ca este vorba de un anunt de masaj): locatie 8, aspect fata 8, masaj 9. Cred ca merita revenit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Revenit la domnisoara zilele trecute dupa ce am discutat cu ea in prealabil.

M-a lasat sa inteleg ca se poate si masaj erotic.

 

M-am prezentat la ora stabilita, am gasit-o la fel de joviala si bine dispusa.

I-am cerut sa beau un pahar de apa, am mai stat un pic de vorba inainte de actiune...Am fumat impreuna o tigare.

Destul de amabila si atenta la client, fara a parea nerabdatoare.

 

I-am cerut sa nu mai folosim masa de masaj si ne-am asezat pe o canapea din laborator.

Mi-a cerut sa ma dezbrac si sa ma intind.

A inceput cu un oral NP incredibil, fara maini, cu DT.  :o Chiar daca nu mi-a aratat ca stie si diverse artificii (scuipat, lins zone adiacente), modul cum s-a implicat si a executat mi-a lasat impresia ca se adapteaza dupa client. Eu nu am cerut fiind mai mult decat multumit de modul cum presta. Buzele sunt mari si calde, nu atinge cu dintii, DT remarcabil, desi la 18/15 ale vecinului nu e chiar o treaba usoara pentru oricine.

Miscari line alternate cu altele mai in viteza, DT si lins pe lungimea pulii si privit in ochi m-au facut sa finalizez urgent.

 

M-a trimis la baie pentru spalarea zonei.

La inceperea mitanului secund am intins-o pe canapea si am inceput cu saruturi patimase la care se implica si raspunde cu pasiune.

Dupa ce ne-am incalzit si mi-am pus caciulita am trecut la un normal misionar executat lent si adanc, presarat cu FK si saruturi pe sfarcuri.  :-*

Se exita usor si se umezeste natural.

Are o pizda placuta si primitoare :) ...nici prea prea prea nici foarte foarte, numai buna de tras in teapa.

Am finalizat in aceasta pozitie si am ramas surprins de modul cum s-a implicat si ea pana la capat.

 

Ne-am despartit in acelasi spirit, cu saruturi si promisiuni.

 

Personal o sa revin pentru inca o runda in care sa incerc o schimbare de stil in sensul de sex cava mai salbatic presarat cu pasiune si dominare.  :P

Fata stie meserie si promite. Pentru cine nu e deranjat de dimensiuni, recomand.

 

Salutari.

C.

 

Scuze, am omis sa precizez...100 a fost tacamul.

 

Link to comment
Share on other sites

hmmm........daca ar fi adevarat ce ai scris aici....as recunoaste....dar MINTI!!!!una la mana...nu fumez niciodata cu clientii....2 la mana....nu mi aduc aminte sa ma fi sarutat cu vreun client la sfarsit.....deci....pas si data viitoare incearca sa fii sincer!!!!

 

iar de futut nici nu poate fi vorba.....

Link to comment
Share on other sites

cred ca ma confunzi....si ti.am mai zis daca as face ceva as recunoaste pt ca nu mi.ar fi rusine si nici nu m ar interesa parerea celorlalti.....dar nu e asa absolut nimic din ce spui tu....si btw...2finalizari(una orala si una normala) la 100 de lei....ma faci sa rad.....oricum descrierea destul de interesanta...tipica pt un tip fan forumul asta....si inca un amanunt..zilele trecute nu am lucrat....in fine...prea multe explicatii nu si au rostul....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

AM fost si eu pe la domnita si mi s-a parut cam intepata si pe principiul un client in plus sau in minus nu conteaza. Nu am avut timp sa citesc ce au scris cei dinaintea mea. Eu am decartat 100 sau 120 ron (nu mai tin minte sigur) pt masaj si finalizare oral de care am aflat dupa ce am tras-o serios de limba. Masaj nota 7. La oral probabil se cam plictisea ca a facut cateva pauze sa mai schimbam 2 vorbe. Una peste alta: daca vreau sa fiu tras vreodata de urechi pt ceva o sa o mai vizitez.

P.S. Aviz amatorilor: e tare la karate (afirmatia ei) si la baschet

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

salut!

De data asta am ceva timp disponibil

revenit si eu la domnisoara.De data asta am reusit sa-i retin si numele(marga).Sunat inainte cu 40min programat ajuns la locatie in DrTaberei...locatie deja cunoscuta pentru mine.Mi-a deschis usa foarte subtil,de parca se ferea sa nu faca zgomot.Am intrebat daca mai este cineva in locatie,mi-a confirmat ca este singura.Stiam de existenta colegei de apartament si de faptul ca nu deranjeaza dar am zis sa ma asigur.Cand vine vorba de intimitate,discretie totul este ok.

Dupa 5minute de schimbat cateva vorbe,sar in dus unde constat ca domnisoara are o mica "obsesie" pentru gelurile de dus(7le-am numarat eu),prosop curat,aceeasi parare o am ca si prima data despre locatie.

Ajung pe masa de masaj.Fata de prima masajul a fost executat pe o muzica foarte placuta...un radio din cate am inteles.

Despre masaj,tipa asta are o caldura aparte a palmelor,pana acum doar la ea am intalnit asa ceva,aceeasi nota la masaj,9 cu toate ca de data asta a fost muultt mai bine.Ce m.a dezamagit a fost ca nu a vrut nici in ruptul capului sa se dezbrace..pe motiv ca eu trebuie sa ma concentrez pe masaj nu sa o vad pe ea dezbracata.Si m-am conformat.

Tinand cont de faptul ca si-a schimbat tariful,acum clientul poate sa stea atat cat doreste,nu am ales un masaj de o ora,am lasat la alegerea ei durata..mai exact 80min timp in care a reusit sa ma excite si in acelasi timp sa controleze sa nu ajung la ejaculare.Logic ca aproape de final am indraznit sa o ating subtil si lucrurile au venit de la sine..2 atingeri si aia a fost tot..:))))) dupa atata timp era aproape logic...oricm are niste miscari senzuale combinate cu caldura mainilor care te aduc in stare.

Am "lenevit" cateva minute pe masa de masaj timp in care ea m.a lasat singur,asigurandu-se inainte ca sunt ok.Dupa un dus rapid,platit cele 80min=80lei si purces la drum...Eu suncer o sa mai revin pt ca sunt destul de multumit de masaj si de starea care o am atunci cand plec de la ea.Nu ma deranjeaza faptul ca are destule kg in plus.Eu caut masaj pro.

Deci o bola alba de la mine pt ea.

Respect

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Salutare,

 

Vizitat acum ceva vreme. Domnita este destul de plinuta dar placuta ca si atitudine.

 

Masajul foarte bun dupa gusturile mele. Notez cu 9.

 

Finalizarea manuala ok, notez cu 7.

 

De vizitat pentru masaj.

 

Va salut

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare,

      am fost si eu la ea cu ceva timp in urma, aprox 2 luni, masajul este f bun, as zice de 9-9.5.

Pretul este super, pentru 65 min am platit 60 ron + 10 ron tip

 

    problema este ca nu mai raspunde la telefon, mai stie cineva ceva de ea? daca a-ti fost si aveti alt numar va rog sa-l puneti aici

 

sanatate maxima

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

buna ziua dragii meu :-* vreau sa va anunt ca nr de telefon din titlu nu mai este valabil...ma puteti contacta pe nr 0733203992 ( 0733.203.992 )...va astept si va  :-*cu drag!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dragul meu Grizo Boy iti recunosc ca nu sunt adepta concurentei!sunt altele mai bune si mai putin bune decat mine si asta e normal...aici tine de experienta si de tipul de masaj practicat de fiecare in parte!eu prestez doar masaj de relaxare(somatic) la pretul de 80 lei ora! curiozitatea ti.o satisfaci incercand..,parerea mea

o zi cat mai frumoasa

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Masajul domnitei este foarte bun, este intradevar facuta pentru asta: are tehnica, are bun simt, este curat si civilizat. Am fost de vreo 10-15 ori si totul este OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...