Jump to content

Masaj senzual 0720614581


Adrian Rino
 Share

Recommended Posts

Ca tot sunt cu gandul la masaj, mi-am adus aminte de o dameza pe care am vizitat-o in luna iunie a acestui an si am retinut nr ei de tel. Retin ca i-am gasit anuntul pe un site de anunturi de pe net. Locuieste in zona Pietei Rahova. Se ajunge usor si rapid de la Piata Unirii. Din cate mi-am putut da seama nu sta in apartament inchiriat, ci este apartamentul ei. E o tipa undeva peste 40, poate chiar 45 de ani, insa arata bine, intretinuta (mai ales pt amatorii genului slim). Miroase foarte bine si este extrem de ingrijita din toate punctele de vedere. M-a asteptat imbracata in niste pantalonasi scurti si pe sub ei avea ciorapei de plasa. Arata extrem de sexy. Iar in partea de sus avea doar sutienul. Sanisorii sunt micuti, insa extrem de draguti. Masajul l-a afectuat pe patutul din sufragerie. A fost pt prima oara cand mi s-a facut masaj cu pudra, dar m-am simtit tare bine, a fost relaxant si senzual in acelasi timp. Unghiutele ei maricele m-au si zgariat usor si senzual pe spate. Iar mai apoi spre final am avut parte si de o finalizare frumos realizata cu ajutorul manutei ei dibace. I-am dat jos sutienul, m-a lasat sa ii sarut sanisorii frumosi, sa o sarut pe gat, sa ii ating funduletul si am ejaculat intr-o placuta stare de excitare.

 

Per total mi-a placut tratamentul aplicat. Cost: 80 lei

 

O sa revin.

 

Astept si pareri de la alti colegi de breasla care o vor vizita.

 

Cele bune,

Adrian R

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pt mine vizita la doamna a fost o experienta dezamagitoare si sa va spun de ce:

 

Locatia - un ap pe langa piata rahova destul de darapanat cu zugraveala de acum 30 ani pe pereti. Baia curata dar cu aceleasi finisaje de acum 100 ani. Prosop parca curat desi avea un iz asa cum prind hainele spalate dar neaerisite. Oricum si fara el era tot aia ca mai avea un pic si se vedea urzeala din el. Pe patul unde se petrece masajul un prosop de plaja din aceeasi generatie. Patul in sine desfundat bine cand se misca cucoana imi imaginam cum urmeaza sa iasa un arc direct prin mine si tot asa...

 

Cucoana - slaba moarta imbatranita bine la fata si imbracata cu o rochie din ceva textil care a disparut cand am venit de la baie. Pe sub avea ciorapi cu adeziv, o chestie gen furou dar pe corp si o pereche de chiloti uzati care flencaneau pe ea si erau si rupti/descusuti la spate. Per total destul de jalnica aparitia.

 

Masajul - dezastru...pudra in loc de ulei si mai mult mangaieri asazis senzuale cu unghiile si mainile decat masaj. Practic nu m-a masat deloc. Masajul erotic e o laba trista efectuata cu ulei dar fara pic de implicare si cu privirea absenta pe pereti. Mai raspunde si la telefoane in mijlocul actiunii. Nu am incercat mai mult ca eram deja sictirit. Durata aproximativ 40 min. Pret 80 lei.

 

Daca ar oferi ceva mai mult i-as mai da o sansa pt corpul care e de exceptie la varsta ei dar altfel nu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu este una si aceeasi!

 

 

Am vorbit ieri cu amandoua incercand sa fac o programare la un masaj.

Nu am reusit sa ajung nicaieri (nici la casnica din Banu Manta, nici la Amazonia, nici la Jadore unde am sunat in lipsa de alternative) si am plecat cu ele umflate acasa.

 

 

Aceasta mi-a spus ca ofera masaj la 80Ron, finalizare prin masaj iar tinuta ei este toples. Dar ghinion ca nu presteaza in weekend (probabil am speriat-o la telefon si a crezut ca vreau si sex).

La intrebarea  mea daca pot face dus si daca gasesc prosop curat si uscat a raspuns ca as putea face si dus (dar am inteles ca mai mult asa daca insist).

 

 

Am sunat-o si pe cealalta de care spun gerontosaurusRex  (la care am mai fost in anii trecuti si mereu spun ca nu mai revin) nici ea nu presta ieri, dar in comparatie cu ce s-a povestiti aici cealalta intretine igiena.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

este o doamna blonda,subtirica,in jur de 45 de ani,face un masaj destul de slabut,insa accepta atingeri,sarutari si desigur finalizare manuala.in lipsa de altceva ,recomand.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

si-a schimbat nr de tel si locatia,acum e pe langa Brancoveanu,un apt frumusel la mansarda unui bloc nou.

 

"MASAJ, la domiciliul meu. Relaxare totala, 11-17; 0727638698 ( 0727.638.698 )"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@sensunic,

 

Ma bucur ca ai redescoperit-o pe minunata doamna. Mie mi-au placut tare mult vizitele la ea. O placere de fiecare data. Da-ne mai multe detalii despre noul anunt:

 

- unde mai exact la Brancoveanu se afla acum (nu adresa exacta, dar macar niste indicii)

 

- ce cuprinde relaxarea totala?

 

- care sunt preturile

 

De abia astept sa o revizitez in noua locatie.

 

Cele bune,

Adrian

Link to comment
Share on other sites

@adrian rino

 

salut,

locatia este pe langa brancoveanu cam pe la jumatatea distantei intre nitu vasile si turnu magurele,masajul a ramas acelasi , cu pudra si mangaierile aferente.nimic schimbat,pretul este de 80 ron

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Salutare,

Doamna pare inca activa.

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-somatic-si-relaxare/ff2he7de2247783321024ie02g52gh22.html

Daca chiar ea este, recomandati vizita? Cu simpati, incurajari si vizite multiple se poate obtine ceva un pic mai mult?

A mai fost careva pe la ea in ultima vreme sa ne povesteasca privelistea 8 ani mai tarziu dupa ultima raportare? 🤣

Cu stima,

K

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...