Jump to content

(V) Doamna DIANA 35 ani, 0730350752/ 0767716231 Burebista


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Intr-o seara de decembrie mi-a cazut la pat doamna despre care se discuta in acest topic.

Nu straluceste ca aspect al fetei, unde anii au lasat ceva urme, dar corpul este in forma si sanii de marime medie isi pastreaza tiparul din tinerete.

Experienta sexuala a fost de calitate medie, oral neprotejat cu atentie pentru zonele limitrofe si tendinte de deep si normal in diferite pozitii.

Accepta orice in limitele normalului, dar implicarea ei este destul de falsa si simti ca o face pentru numai pentru bani.

In partea finala a actului a schimbat ritmul gemetelor si am simtit ca era si ea excitata.

Poate cu altii s-a potrivit mai bine, dar pentru mine nu este de revenit

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

DIANA 35 ani, senzuala si dulce, cu forme apetisante si provocatoare, ofer momente intime si relaxare d-lor care stiu sa aprecieze serviciile de calitate, poze reale, loc. lux, rog si ofer seriozitate,    03 Feb 11:00

tel :  0760535070  ( 0760.535.070 )

Pret 200L

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7][attach=8]

post-147-150392336198_thumb.jpg

post-147-1503923362_thumb.jpg

post-147-150392336201_thumb.jpg

post-147-150392336203_thumb.jpg

post-147-150392336204_thumb.jpg

post-147-150392336205_thumb.jpg

post-147-150392336207_thumb.jpg

post-147-150392336208_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am fost si eu la ea acum vreo 2 luni si intradevar pretul e de 200 lei, cam scump dupa parerea mea pentru vremurile acestea. Una peste alta prestatia a fost ok , oral bun ,la normal nu se implica mai deloc. Faza cu FK e relativa a zis ca nu o face cu toata lumea. Eu o sa mai revin din punct de vedere al curateniei si discretiei.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dap si eu eram client fidel al ei , numai lucruri bune pot sa spun despre ea, accepta orice legat de oral si normal, executa un oral corect si foarte placut , fara maini, are niste tate super marfa, piele fina, pizda ok, intotdeauna a fost punctuala, insa de vreo 3 sapt ma chinui sa dau de ea, insa nu mai raspunde, chiar dc tel sunA, sau este ocupat:( Nush ce sa cred, este pacat deoarece avea un tarif excelent raportat calitate pret,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tipa s-a angajat sau urma sa se angajeze,din cite imi aduc aminte.nu disperati,isi pastreaza garsoniera ,,de servici'' pt ca este un bloc linistit si activeaza demult timp in acea locatie.probabil cind va termina banii se va apuca din nou,asa se intimpla cu majoritatea...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Am fost de curand la Diana.

 

NR DE TELEFON la care am gasit-o este: 0734847491 ( 0734.847.491 ) (cu ocazia asta incerc sa-l adaug si in subiect). Nu cred ca este singurul numar pe care-l are, avand in vedere ca au tot bazait vreo 2 telefoane cat timp am fost la ea.

Am reusti s-o gasesc dupa vreo 2 incercari, mi-a dat detalii la telefon de servicii, pret si locatia si am stabilit sa ne vedem in 30 min. Am sunat din nou cand am ajuns la fata locului, m-a ghidat si ne-am intalnit fara probleme.

 

LOCATIA: Garsoniera pe Bd Burebista. Garsoniera e binisor mobilata, baia putin imbatranita. Prosop curat.

 

SERVICII: oral + normal, 1h, 2 numere, 200lei

 

LA CORP: arata binisor pentru cei 37 de ani declarati. Piele fina, sani mari si fermi. Fata nu este foarte dragutza, dar nici urata nu e si in plus compenseaza prin faptul ca zambeste tot timpul si isi da silinta sa te faca sa te simti bine. Minus: are burtica.

 

PRESTATIE: Sunt cam nou in bransa si nu prea am termen de comparatie. Ce pot sa spun este ca mi-a placut oralul, iar normalul a fost asa si asa. M-a deranjat 1 pic ca in timpul ostilitatilor tot bazaiau telefoanele.

 

CONCLUZIE: daca ar fi sa dau o nota ar fi un 7. N-a fost o experienta rea, dar voi reveni doar daca nu gasesc alta doamna/domnisoara disponibila.

 

Sper ca n-am uitat nici un detaliu

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

se pare ca e activa :

 

DIANA 39 ani senzualitate, rafinament si calitate alaturi de o frumoasa d-na pasionala cu forme provocatoare, ofer momente intime, d-lor discreti si manierati care stiu sa aprecieze seviciile de calitate ;200 L

tel : 0760535070 ( 0760.535.070 )

 

Pozele din anunt sunt aceleasi pe care le avea si in urma cu trei ani, de prin 2011.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Se pare ca a revenit băbuța Diana, dacă ne luăm după poze și numele din anunț: http://anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/masaj/diana-39-ani-ofer-masaj-de-relaxare-domnilor-manierati-care-stiu-sa-faca_47156071.html?path=anunturi-prestari-servicii%2Fmasaj%2Fdiana-39-ani-ofer-masaj-de-relaxare-domnilor-manierati-care-stiu-sa-faca_47156071.html

 

Diana 39 ani ofer masaj de relaxare domnilor manierati care stiu sa faca diferenta. 0758558129

 

189709681.jpg189709691.jpg189709701.jpg189709711.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...