Jump to content

Alicia 24 ani Vogue- P-ta Alba Iulia 0762533700


Guest falcao.valy
 Share

Recommended Posts

Guest falcao.valy

Ieri am avut placerea deosebita sa o cunosc pe Alicia. Sunat la  0762533700 0762.533.700 la orele dupa-amiezii , cerut detalii si programat in 20 min, fara probleme.

Locatia este in P-ta Alba-Iulia , langa salonul Vogue -punct de reper . Am mai fost in cuibul respectiv si la alte fete cu ceva vreme in urma . Vorba unui confrate de pe forumul vecin : pe acolo s-au perindat multe fete si in proportie mare ( cred peste 80% ) , au fost fete foarte bune de pula si cu atitudine super. Si asa a fost si de data asta.

Ajung in locatie si imi deschide usa o fata frumusica foc la fata , toata numai zambet , care m-a intampinat surazatoare , m-a luat de mana si m-a condus in camera ostilitatilor ( superba abordare ). Fata este slim, cam la 1.72 inaltime, greutate (cred) in jur de 51-52 kg , arata super bine, sani naturali nr.2 , cu sfarcuri ( care se vor dovedi ) extrem de erectile, , carci frumosi, cur micut , bombat .

Recapitulam detaliile ofertei , si anume : 2 fin, timp 1h, oral ne -pro cu fin orala ( functie de igiena ), fk,normal protejat , totul ok. Primesc un prosop curat si fug la baie. Baia curata , geluri de dus din belsug.

Merge si Alicia la dus , se improspateaza si revine cu acelasi suras minunat in camera.

Ne asezam pe pat si incepem soft, cu saruturi pe corp, apoi initiez un FK de incalzire , un pic retinuta la inceput, apoi intra in joc si intretine la randul ei FK-ul , cobor o ling si supt pe sanii aceia superbi , sfarcurile se intaresc ( superba senzatie ) , si in cele din urma ajung cu gura la pussy , care se prezinta epilata complet, proaspata, curata, fara mirosuri suspecte. Se uda natural , dar nu permite digitizare inauntru , doar usor in afara , insist cu linsul adanc in pizda, ii place , dar nu reusesc sa o aduc la extaz, ma intorc extrem de excitat si o rog sa inceapa si ea un oral , fata se conformeaza imediat si incepe un oral superb , extrem de fin ( i-am simtit numai limba pe pula , fara urma de dinti ! ) , cu atentie acordata si la oo , dar nu foarte insistent , si spre surprinderea mea incearca un DT , care aproape ii si reuseste ( are gurita mica , dar ii intra toata pula finalmente in ea ) , ma excit si mai puternic si o apas pe ceafa puternic astfel incat sa ii intre toata pe gat pana la coaie si vad ca nu protesteaza , zic in gandul meu , hai ca e bine , mai continui asa , si la un moment dat ii zic sa punem prez si sa incepem normalul.

Abordez pozitia misionarului , ii soptesc la ureche cum vrea mai in forta sau mai soft , imi sopteste suav : cum vrei tu , zic ok , o iau mai soft , pompez ce pompez si extrem de excitat fiind , finalizez astfel.

Pauza . dusurile de rigoare si de re-improspatare ale amandurora si fara multe discutii , cu acelasi zambet pe buze , abordam actul al doilea , care debuteaza cu ea deasupra , lingandu-mi pieptul , si coborand la oo , pe care le linge cu varful limbii ( super senzatie ), deja juniorul se intarea vizibil , apoi incepe sa linga pula si incet-incet o introduce progresiv pe toata in gurita , o apas pe cap sa o ia pana la cotor, nu comenteaza , ma excit si ii propun sa trecem la un 69, zice super, si incep sa o ling si eu adanc in pizda , ea ocupandu-se in acest timp de pula mea , lingand-o si sugand-o la greu, ii place , se excita si ii propun sa trecem la normal pt ca simteam ca explodez , ii propun pozitia capra , zis si facut , si incep sa pompez tare de tot in ea , si vad ca ii place , strange cearceaful , ba chiar imi zice sa dau mai tare , ceea ce si fac , dar nu ma tine mult si finalizez .

Super expeperienta . Recomand pe Alicia , o fata frumoasa , cu mult bun simt si un raport calitate/pret excelent.

Din punctul meu de vedere un adevarat Jakpot !

Notele corespunzatoare :

- Locatie -9

- Fata -9

-Corp -9

- Oral -9.50

-Normal -9.50

- FK -9

Nu permite digitizare inauntru si nu face anal.

Ca de obicei , rog frumos un moderator sa ma ajute cu pozele .

O zi buna va doresc !

Link to comment
Share on other sites

Nu-s io moderator, dar te ajut cu pozele.

Te rog frumos sa confirmi veridicitatea lor.

[attach1][attach2][attach3][attach4]

[attach5][attach6][attach7][attach8][attach9]

post-780-150392367097_thumb.jpg

post-780-150392367098_thumb.jpg

post-780-150392367099_thumb.jpg

post-780-1503923671_thumb.jpg

post-780-150392367101_thumb.jpg

post-780-150392367103_thumb.jpg

post-780-150392367104_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

Salutare . Da, cu mare placere . Am uitat sa specific pretul halatului. Scuze. Deci halatul este 200 RON -1 h, oral nepro , functie de igiena , FK ( cel putin cu mine a facut ), normal protejat.

Nick - multumesc frumos pentru postarea pozelor. Confirm 100% , ea este fata din poze.

Personal - recomand . Mie mi-a placut si voi reveni cat de curand . Daca si a doua oara se comporta la fel ca prima oara , imi fac abonament. E buna rau !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest falcao.valy

Salutam . Asa cum am promis , daca si a doua oara iesea bine , ma abonam. Si a iesit . M-am tinut de cuvant si mi-am facut abonament la Alicia . Ieri dupa amiaza , ne-am futut a patra oara , si a iesit si Mai bine . Personal , imi place foarte mult : frumoasa , vesela , curata , FK ( cel putin cu mine asa face ) apasat si intretinut asa cum Imi place , oral super , DT adanc , cu capul in jos (ea) pe marginea patului si eu infigandu-i pula in amigdale , se ineaca , dar nu comenteaza , imi mai alina dorul de Bianca -Inter pt aceasta pozitie , la care Bianca era number one , se fute bine , da contre , nu te grabeste . Pt mine o fata superba , pe care voi continua sa o frecventez .

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

La modul cel mai sincer cu putinta , iti marturisesc ca inca nu o pot cataloga daca e sau nu . Iti spun ca nici eu nu support sa fut tiganci , nu ma atrage chestia asta sub nici o forma si de multe ori am zis pas instant , oricat de bine arata respectiva . Recunosc ca sunt sanse mari ( poate 70%) sa fie , sau macar sa aiba stramosi de etnie . Problema e ca nu are accent , nu miroase , e curata , se poarta admirabil . Acum , daca m-am pacalit , asta e , mi-o asum . Insa cu atat Mai mare e meritul ei !

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest falcao.valy

Salut . Citind despre revenirea Aliciei , careia I-am dus dorul mai bine de 3 luni , m-am grabit sa o revad . Ceea ce am si facut acum cateva zile . A fost o revedere absolut superba . FK-ul a fost Furibund si Intretinut de amandoi , iar restul a venit de la sine . Alicia ( pt mine ) este o fata minunata pe care voi continua sa o vizitez cu maxima placere .                                                                                                                                                        P.S. Alicia nu este de etnie . Este romanca . Imi cer scuze fata de ea ca am gandit asa . Toate bune !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Si eu am vizitato de multe ori cu pe Alicia,revenind de fiecare data cu placere,atat anul trecut cat si anul acesta. Are tenul mai inchis dar este datorita faptului ca tatal ei este strain(nu spun ce nationalitate are pt a-i proteja identitatea). Este o fata foarte educata,zambitoare si are orientare catre client atata timp cat si noi ne purtam frumos.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Din pacate, eu mi-am luat tzeapa aici :(

 

in urma cu ceva timp (1...2sapt.) am sunat la domnisoara si m-am programat pe la un 14:00...

am traversat tot orasul si am ajuns la ora stabilita.

 

cand am intrat in locatie, am aflat ca Alicia nu e disponibila pentru ca a intrat cu un client si mi s-a oferit alternativa colegei.

nefiind inspirat de colega si destul de nervos dupa traversarea dragii noastre capitale pe caldura la ora 14...am plecat.

 

pe scurt - atentie la neseriozitate. Confirmati ca persoana dorita va fi disponibila la ora dorita.

chiar si asa s-ar putea sa pierdeti timpul pe drum.

 

pacat.

GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...