Jump to content

0734797529-ANA / Sala Palatului


POKEMONXXX
 Share

Recommended Posts

SalTARE !!

 

Sursa anunt: anuntul.ro

Text anunt:

ANA, dulce si senzuala te astept la mine sa traim intens timp de o ora, sex oral, sex normal si multe alte fantezii pe care le ai. Poze reale Tel:0734797529 ( 0734.797.529 )

Locatia: Blocul Turn zona Sala Palatului

Poze: Reale,facute in locatie

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6]

 

Ana este o tanara d-ra blonda,par mediu,draguta la fata,inaltime1.63/1.65,nu mai mult de 55de kg,sani maricei nr 3sau4(un minus ptk sunt lasati )piele delicata,epilata corespunzator,funduletul la fel ca si sanii au suportat unele modificari,este sociabila,poti schimba cateva vorbe,nu este genu sa stea cu ochii pe ceas sau sa te grabeasca. Nota 7,5 pentru aspectul fizic.

 

Locatie 3 camere cu trecere prin sufragerie,baie curata cu gel de dus barbatesc,prosop curat,mai lucreaza impreuna cu o colega tot blonda,pe care am cunoscut-o dupa prima finalizare intersecandu-ne la dus ;D

 

Sex oral: neprotejat la cererea mea,cu lins outze,o suge placut dar fara deep,schimbari de ritm,finalizat pe sani. Nota:8,4

 

Sex normal : Desi am "incalzit-o" dupa k am facut dus si am cunoscut-o pe colega ei,fk cam timid dar nu a existat,m-am jucat cu degetelul la persicuta ei fara sa imi faca vre-un repros,nu am reusit sa o umezesc cum trebuie si a mai fost nevoie de ajutor din partea lui Durex Lubrifiant :(

Nu comenteaza la schimbarea pozitiilor,este activa,cand a preluat conducerea stand deasupra mea se misca binisor spre bine,nu oboseste repede,totusi este mecanica(asta e parerea mea). Lipsa de gemete,de lubrifiere naturala si faptul ca este destul de "activa" totul ca sa termini repede si sa pleci,m-a facut sa ajung la aceasta concluzie.

Daca s-ar fi implicat mai mult i-as fi dat Nota 9 dar primeste Nota 7.

 

Am uitat sa mentionez ca accepta fk,(dar nu este intretinut si de ea.Probabil depinde si de partener,nu cred ca am reusit acel click).

Pretul unei ore este de200 ron. Precizez ca timpul petrecut impreuna a fost de maxim50de minute,incluzand si cele2 finalizari cu tot cu dus. Nu m-a grabit in nici un fel,nu s-a uitat la ceas!

 

O recomand celor care tin neaparat sa aibe parte de 2 finalizari fara stres si nu prea pun accentul pe  fizic. Nu o recomand celor care doresc un GFE mai ridicat si un aspect fizic pe masura varstei care o are !!

 

Daca aveti intrebari va raspund cu placere  :)

post-4166-150392350982_thumb.jpg

post-4166-150392350984_thumb.jpg

post-4166-150392350987_thumb.jpg

post-4166-150392350988_thumb.jpg

post-4166-150392350989_thumb.jpg

post-4166-15039235099_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am regasit cautand dupa nr, de tel. un anunt cu alte poze, asemanatoare cu cele existente, insa fata este bruneta. Poate sa confirme cineva ca este vorba despre acceasi fata?

 

Locatie: Piata Muncii 100 finalizarea.

 

11716618.jpg11716622.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dupa pozele astea m-am fript mergand la sala palatului acum cateva luni. persoana seamana vag, in sensul ca e blonda cu pozele, dar in rest tate care curg, atitudine cah... am intrebat-o expres daca sunt pozele ei, la telefon, a raspuns ca da, apoi la vizita... i-am spus, de ce minti? am primit drept raspuns tot o intrebare, "deci, ramai?"

evident ca nu am ramas...

as fi ramas la o finalizare cu 50 ron poate... dar eu cautam una misto, nu una careia sa ii dau bani, pe care nu as fi aranjat-o gratis...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...